Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

KLAPP CAVIAR POWER EYE CARE ROLL-ON 10 ml

120.00 zł  99.00 zł
Taniej o: 18%

 Wyprzedano 

Krem pod oczy CAVIAR POWER Eye Care Roll-On

Jest to delikatny, odżywczy krem dla skóry okolic oczu, bardzo szybko przez nią absorbowany.  Produkt zawiera substancje przyczyniają się do spowolniające proces starzenia się skóry, dające jednocześnie efekt wygładzenia drobnych zmarszczek. Opakowanie produktu posiada  nowatorski sposób aplikacji na skórę. Chłodna kulka aplikatora umożliwia wykonanie kojącego masażu okolic oczu podczas aplikacji kremu, niwelując w ten sposób zmęczenie oczu i obrzęk powiek wywołanych np. długotrwałą pracą przy komputerze. Forma opakowania kremu świetnie sprawdza się jako podręczny kosmetyk na podróż.


  • 0 Sztuk w magazynie


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template