Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Dezynfekcja i sterylizacja

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt przesyłką kurierską Pocztex 48.

Utrzymanie odpowiedniej higieny jest niezbędne w każdym salonie piękności. Z tego powodu nasza hurtownia internetowa Prof Kos zajmuje się dystrybucją środków odkażających. Dezynfekcja i sterylizacja powierzchni staną się proste dzięki zastosowaniu wygodnych w użyciu produktów w sprayu lub piance. Mogą być zastosowane do szkła, metalu, naczyń ceramicznych oraz tworzyw sztucznych. Dostępne są w naszym sklepie Prof Kos także preparaty do
dezynfekcji w innych postaciach: płynu, żelu oraz nasączanych chusteczek.
W tej kategorii naszej hurtowni online znajdziecie Państwo również testery, które potwierdzają skuteczność procesu sterylizacji parą wodną w autoklawie. Ponadto oferujemy pojemniki do czyszczenia małych narzędzi stosowanych podczas stylizacji paznokci w gabinecie, np. frezów bądź ściernic. Dostępne są także wanienki o wymiarach 19 cm x 8 cm x 2,5 cm do większych narzędzi. Produkty te można uzupełnić o sprzedawane w naszym sklepie jednorazowe,
3-warstowe maseczki higieniczne

Producent: Medilab - Lysoform
MEDIWIPES FLOW PACK DM  Chusteczki do dezynfekcji - 100szt Mediwipes - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych a także różnego rodzaju wyposażenia. posiadają szerokie spektrum biobójcze potwierdzone badaniamiduży k..
25.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Płyn AHD 1000 - jest to alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk i skóry a także małych powierzchni wyrobów medycznych. przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami oraz do dezynfekcji małych powierzchni  odpornych na działanie alkoholu posiada szerokie spektrum biobójcze wobec b..
26.00 zł
Producent: Medal
Torebki do sterylizacji MEDAL - są produktem najwyższej jakości, zapewniają prawidłową sterylizację oraz możliwość długotrwałego przechowywania sterylnych produktów. Posiadają mocny zgrzew,wysokiej jakości folia gwarantuje doskonałą wytrzymałość na rozerwanie oraz odporność na mikropęknięcia. Wys..
19.00 zł
Wanienka do sterylizacji narzędzi
Chwilowo brak
Wanienka, pojemnik do sterylizacji narzędzi. Wanienka do dezynfekcji oraz sterylizacji narzędzi kosmetycznych i innych. Wymiary wanienki ( elementu wewnętrznego, który jest zanurzany wraz ze znajdującymi się w nim narzędziami ) 19cm. dł. x 8cm. szer. x 2,5cm. wys...
30.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Enzymex L9Produkt jest płynnym, trójenzymatycznym preparatem do manualnego mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych.•    płynny preparat o doskonałych właściwościach dezynfekcyjnych i myjących•    szerokie spektrum biobójcze w czasie 10 m..
99.00 zł
Higieniczna maska ochronna na twarz 3 - warstwowa hipoalergiczna maska z gumkami maska wykonana z trzech warstw włókniny, maska wykonana z materiału nie pylącego, hipoalergicznego, posiada specjalną wkładkę modelującą na nos, mocowana za pomocą gumek, ..
9.00 zł
Pojemnik  Sekudrill Box Ecolab - Dezynfekcja NarzędziProfesjonalna miniaturowa wanienka wyposażona w sitko do dezynfekcji małych narzędzi. Przeznaczona do dezynfekcji frezów, ściernic i drobnych narzędzi.Polecana szczególnie dla stylistów paznokci, gabinetów manicure, pedicure i podologów.Zasto..
35.00 zł
Płyn do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk - Velodes Silk  500ml
2-3 dni
 Velodes Silk - higienicznea i chirurgicznaj dezynfekcja rąkDezynfekcja MEDISEPT - SKUTECZNA wobec KORONAWIRUSAVelodes® Silk jest alkoholowym, gotowym do użycia produktem przeznaczonym do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w obszarze medycznym, sektorze żywnościowym, w warunkach przem..
20.00 zł
Spray do dezynfekcji Lysoformin Plus Schaum
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
Lysoformin Plus-Schaum 1l spray - szybka dezynfekcja i mycie nieinwazyjnych wyrobów medycznych, płyt akrylowych ( solarium ) itp.Bezalkoholowy  preparat w postaci piany lub sprayu do szybkiej dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni, wyposażenia i innych wyrobów medycznych zanieczyszczonych ..
38.00 zł
Velox Spray  - MEDISEPTVelox Spray - płyn przeznaczony do mycia i szybkiej dezynfekcji małych powierzchni sprzętu medycznego, łóżek, foteli itp.Wyrób medyczny, produkt biobójczy.Zastosowanie produktu:szerokie spektrum działania: 15 sek. na grzyby, 30 sek. na bakterie, prątki gruźlicy i wirusy ..
26.00 zł
Sterim Control 5Zintegrowany wskaźnik paskowy z przesuwającą się substancją wskaźnikową potwierdzający skuteczność procesu poprzez kontrolę krytycznych parametrów sterylizacji parą wodną (czasu, temperatury i nasycenia pary). OpisIntegrator CONTROL 5 jest wskaźnikiem zaawansowanym technolog..
22.00 zł
Płyn w postaci piany do dezynfekcji Velox Foam Extra Działa już w 1 minutę.Produkt jest wyposażony w podwójną końcówkę do sprayu i pianki.Produkt polecany do dezynfekcji powierzchni małych oraz nieinwazyjnych wyrobów medycznych wrazliwych na działanie alkoholu. Może być stosowany na oddzia..
28.00 zł
Viruton Pulver 1 kg proszek do mycia i dezynfekcji  narzędzi i powierzchni, sporobójczy
2-3 dni
Viruton Pulver 1 kg proszek do mycia i dezynfekcji  narzędzi, endoskopów inkubatorów i powierzchniSposób użycia: Zgodnie z tabelą dozowania odmierzyć odpowiednią ilość wody o temp. 25-30°C, następnie wsypać przy użyciu dołączonej miarki właściwąilość proszku, zamieszać..
119.00 zł
Medisept Koncentrat Viruton® Extra  do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych Viruton Extra jest bardzo wydajnym koncentratem przeznaczonmy do jednoczesnego mycia i dezynfekcji instrumentów chirurgicznych i rotacyjnych. Zawiera enzym – proteazę, dzięki czemu wykazuje bardzo ..
87.00 zł
Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)