Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Dezynfekcja i sterylizacja

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Producent: Medilab - Lysoform
MEDIWIPES FLOW PACK DM  Chusteczki do dezynfekcji - 100szt. Mediwipes - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych a także różnego rodzaju wyposażenia. posiadają szerokie spektrum biobójcze potwierdzone badaniamiduży ..
20.00 zł
Producent: Barbicide
Koncentrat - preparat na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej. Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli.Szerokie spektrum działaniaSkutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronk..
43.10 zł
Producent: Medilab - Lysoform
AHD 1000 - jest to alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk i skóry a także małych powierzchni wyrobów medycznych. przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami oraz do dezynfekcji małych powierzchni  odpornych na działanie alkoholu posiada szerokie spektrum biobójcze wobec bakter..
28.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Trójenzymatyczny płynny,  preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych. spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy niskie stężenie roztworu roboczego i krótki czas d..
78.00 zł
Producent: Medal
Torebki do sterylizacji MEDAL - są produktem najwyższej jakości, zapewniają prawidłową sterylizację oraz możliwość długotrwałego przechowywania sterylnych produktów. Posiadają mocny zgrzew,wysokiej jakości folia gwarantuje doskonałą wytrzymałość na rozerwanie oraz odporność na mikropęknięcia. Wys..
14.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Aniospray Quick jest preparatem do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni odpornych na działanie alkoholi.produkt gotowy do użyciakompozycja na bazie etanolu i IV rzędowych związków amonowychszerokie spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzyb..
32.00 zł
Producent: Barbicide
Barbicide - spray do dezynfekcji  powierzchni.Skuteczna dezynfekcja powierzchniGotowy do natychmiastowego użycia płyn w spray’u do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, solariach, ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manic..
36.50 zł
Producent: Barbicide
SHIP-SHAPE jest profesjonalnym środkiem do czyszczenia dla salonów fryzjerskich - usuwa lakier do włosów z luster, foteli  oraz narzędzi fryzjerskich.SHIP-SHAPE jest perfekcyjnym  środkiem do czyszczenia urządzeń oraz narzędzi. Dzięki niemu fotele fryzjerskie, lustra, suszarki do włosów, p..
17.00 zł
Wanienka, pojemnik do sterylizacji narzędzi. Wanienka do dezynfekcji oraz sterylizacji narzędzi kosmetycznych i innych. Wymiary wanienki ( elementu wewnętrznego, który jest zanurzany wraz ze znajdującymi się w nim narzędziami ) 19cm. dł. x 8cm. szer. x 2,5cm. wys...
30.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
AniosGel 85 NPC jest wodno-alkoholowym, tiksotropowym żelem do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania.posiada szerokie spektrum biobójcze - zwalcza bakterie, prątki, grzyby i wirusy - inaktywuje wirusa Polio w 30 sekund!wykazuje natychmiastowe i przedłużone działanie dezynfeku..
23.00 zł
Integrator chemiczny do sterylizacji Comply SteriGage 1243 B
Nowość
Producent: 3M
Integrator  chemiczny klasy 5 - Comply SteriGage 1243 B.Integrator chemiczny do pary wodnej  stanowiący kontrolę pakietu.Integrator spełniający  wymogi międzynarodowej normy ISO 11140-1 – jest zaliczony do klasy 5 jako wskaźnik zintegrowany. Wskaźniki nie zawierają ołowiu. Integratory..
86.00 zł
Spray do dezynfekcji Lysoformin Plus Schaum
Nowość
Producent: Medilab - Lysoform
Lysoformin Plus-Schaum 1l spray - szybka dezynfekcja i mycie nieinwazyjnych wyrobów medycznych, płyt akrylowych ( solarium ) itp.Bezalkoholowy  preparat w postaci piany lub sprayu do szybkiej dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni, wyposażenia i innych wyrobów medycznych zanieczyszczonych ..
34.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)