Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Medilab - Lysoform

AniosGel 85 NPC Żel do dezynfekcji rąk  Medilab AniosGel 85 NPC Żel do dezynfekcji rąk  Medilab
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
AniosGel 85 NPC jest wodno-alkoholowym, tiksotropowym żelem do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania.posiada szerokie spektrum biobójcze - zwalcza bakterie, prątki, grzyby i wirusy - inaktywuje wirusa Polio w 30 sekund!wykazuje natychmiastowe i przedłużone działanie dezynfeku..
79.00 zł
Chusteczki do dezynfekcji Mediwipes DM Medilab
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
MEDIWIPES FLOW PACK DM  Chusteczki do dezynfekcji - 100szt. Mediwipes - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych a także różnego rodzaju wyposażenia. posiadają szerokie spektrum biobójcze potwierdzone badaniamiduży ..
32.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Płyn AHD 1000 - jest to alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk i skóry a także małych powierzchni wyrobów medycznych. przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami oraz do dezynfekcji małych powierzchni  odpornych na działanie alkoholu posiada szerokie spektrum biobójcze wobec b..
28.00 zł
Płyn do mycia i dezynfekcji narzędzi chirurgicznych Aniosyme DD1 Medilab 1 L
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
Aniosyme DD1 MedilabTrójenzymatyczny płynny,  preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych. spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy niskie stężenie roztworu robo..
99.00 zł
Spray do dezynfekcji narzędzi medycznych Aniospray Quick Medilab
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
Aniospray Quick - płyn do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni odpornych na działanie alkoholi.produkt gotowy do użyciakompozycja na bazie etanolu i IV rzędowych związków amonowychszerokie spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, ..
79.00 zł
Dezynfekcja i mycie narzędzi medycznych - Enzymex L9 1 litr
Nowość
Producent: Medilab - Lysoform
Enzymex L9Produkt jest płynnym, trójenzymatycznym preparatem do manualnego mycia i dezynfekcji narzędzi, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych.•    płynny preparat o doskonałych właściwościach dezynfekcyjnych i myjących•    szerokie spektrum biobójcze w czasie 10 m..
96.00 zł
Spray do dezynfekcji Lysoformin Plus Schaum
Chwilowo brak
Producent: Medilab - Lysoform
Lysoformin Plus-Schaum 1l spray - szybka dezynfekcja i mycie nieinwazyjnych wyrobów medycznych, płyt akrylowych ( solarium ) itp.Bezalkoholowy  preparat w postaci piany lub sprayu do szybkiej dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni, wyposażenia i innych wyrobów medycznych zanieczyszczonych ..
38.00 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)