Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Medilab - Lysoform

Producent: Medilab - Lysoform
MEDIWIPES FLOW PACK DM  Chusteczki do dezynfekcji - 100szt. Mediwipes - gotowe do użycia chusteczki  do dezynfekcji oraz mycia delikatnych małych powierzchni, wyrobów medycznych a także różnego rodzaju wyposażenia. posiadają szerokie spektrum biobójcze potwierdzone badaniamiduży ..
20.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
AHD 1000 - jest to alkoholowy płyn do dezynfekcji rąk i skóry a także małych powierzchni wyrobów medycznych. przeznaczony do dezynfekcji rąk i skóry przed zabiegami oraz do dezynfekcji małych powierzchni  odpornych na działanie alkoholu posiada szerokie spektrum biobójcze wobec bakter..
28.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Trójenzymatyczny płynny,  preparat do manualnej dezynfekcji i mycia zanieczyszczonych narzędzi chirurgicznych, endoskopów oraz innych wyrobów medycznych. spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzybobójczy, wirusobójczy niskie stężenie roztworu roboczego i krótki czas d..
78.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Aniospray Quick jest preparatem do szybkiej dezynfekcji wyrobów medycznych oraz małych i trudno dostępnych powierzchni odpornych na działanie alkoholi.produkt gotowy do użyciakompozycja na bazie etanolu i IV rzędowych związków amonowychszerokie spektrum biobójcze: bakteriobójczy, prątkobójczy, grzyb..
32.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
AniosGel 85 NPC jest wodno-alkoholowym, tiksotropowym żelem do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk metodą wcierania.posiada szerokie spektrum biobójcze - zwalcza bakterie, prątki, grzyby i wirusy - inaktywuje wirusa Polio w 30 sekund!wykazuje natychmiastowe i przedłużone działanie dezynfeku..
23.00 zł
Producent: Medilab - Lysoform
Lysoformin Plus-Schaum 1l spray - szybka dezynfekcja i mycie nieinwazyjnych wyrobów medycznych, płyt akrylowych ( solarium ) itp.Bezalkoholowy  preparat w postaci piany lub sprayu do szybkiej dezynfekcji i mycia delikatnych powierzchni, wyposażenia i innych wyrobów medycznych zanieczyszczonych ..
34.00 zł
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)