Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

P.Shine Tokyo

Manicure Japoński P.Shine profesjonalny zestaw K03
-19 % Chwilowo brak
Producent: P.Shine Tokyo
Manicure Japoński P.SHINE -   zestaw profesjonalny gabinetowy.P.SHINE - jest naturalnym zabezpieczeniem i nadaje piękny blask naturalnej płytce paznokcia.  Zastosowanie zabiegów przy użyciu preparatów P.SHINE jest zalecane na kruche, łamliwe i rozdwajające się paznokcie. Dzięki składn..
129.00 zł 159.00 zł
Pasta do paznokci P.Shine 8 g
Chwilowo brak
Producent: P.Shine Tokyo
Pasta do paznokci  P.Shine jest produktem który w znacznym  stopniu wygładza płytkę paznokcia oraz niweluje nierówności oraz pęknięcia na płytce paznokcia. Witaminy zawarte w paście w znacznym stopniu przyczyniają się do wyglądu paznokci, oraz do poprawy jego twardości zwłaszcza przy pazno..
45.00 zł
Producent: P.Shine Tokyo
Polerka P.Shine zielona Zielona polerka wykonana ze skóry jelonka. Używana podczas wykonywania zabiegu manicure japońskiego. Służy do nakładania oraz wmasowywania w  płytkę paznokciową pasty (kolor zielony) lub balsamu P.Shine. Stosowanie innej polerki niż zalecana z jelonka nie gwarantuje praw..
45.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)