Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Lovely Cosmetics

Producent: Lovely Cosmetics
LOVELY KREM REWIND LIPOSTRONG 250 ml Intensywny antycelulitowy krem wyszczuplająco-ujędrniający. Przyjemna  emulsja żelowa o dużej zdolności penetracji. Składniki aktywne o wysokiej wydajności wywierają działanie synergiczne IN-OUT w powierzchniowych i głębokich warstwach skóry.Regularna, codzi..
250.00 zł
Start & Rewind zestaw - wysoce efektywny zabieg na ciało Start & Rewind zestaw - wysoce efektywny zabieg na ciało
Tylko dla gabinetów
Producent: Lovely Cosmetics
Start & Rewind zestaw -  zabiegi na ciałoWitamy w kolejnej generacji rewelacyjnych produktów na wyszczuplenie, celulit i ujędrnienie - Welcome to the next generation.SYSTEM HYDRODYNAMICZNY POZWALA NA NATYCHMIASTOWY EFEKT REDUKCJI.Gładkie ciało a jednocześnie zgrabna sylwetka oraz jędrna, po..
0.00 zł
Producent: Lovely Cosmetics
Lovelycosmetics C-CUBE PLUS Serum do twarzyRewitalizujące serum charakteryzujące się ekskluzywnym kompleksem o wielu działaniach, zawierającym 15% stabilizowanej witaminy C o kontrolowanym uwalnianiu, 5% witaminy E, HDBM, bioflawonoidy, kwas elagowy, piknogenol, escynę i laktoferynę. Codzienne..
269.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)