Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Produkty do manicure Star Nail

Producent: Star Nail
X - Strength Primer jest preparatem bardzo silnym, zwiększającym przyczepność produktów (żelu, akrylu) na płytce. Stosowany na tzw. "trudne paznokcie". Nakrętka z blokadą uniemożliwia przypadkowe otwarcie i chroni przed rozlaniem...
25.00 zł
Żel bezbarwny AcryGel Star Nail 28 g
-34 %
Producent: Star Nail
Żel bezbarwny AcryGel Star Nail Żel bezbarwny do łączenia z Acrygelem - pudrem bezbarwnym. Nowatorska metoda polegająca na łączeniu pudru do acrygelu z żelem do acrygelu dająca twardość akrylu i elastyczność żelu. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu oraz do zas..
79.00 zł 119.00 zł
Producent: Star Nail
Cuccio T3 Fibergel bielszy biały nr 010Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepność. Ut..
29.00 zł
Producent: Star Nail
Cuccio T3 Fibergel Opaque Blush nr 1290Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepność. Ut..
29.00 zł
Producent: Star Nail
Cuccio T3 Fibergel Opaque Nude nr 1292Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepność. Utw..
29.00 zł
Producent: Star Nail
Cuccio T3 Fibergel Opaque Petal Pink nr 1291Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepnoś..
29.00 zł
Producent: Star Nail
Cuccio T3 Fibergel Opaque Rose Nude nr 1293Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepność..
29.00 zł
Producent: Star Nail
Doskonale kryje, maskuje wszelkie niedoskonałości naturalnej płytki paznokcia. Idealnie imituje naturalny kolor paznokcia.Wysokiej jakości, bardzo elastyczny, jednofazowy. Żel modelujący, do budowania  paznokcia, samopoziomujący. Doskonała przyczepność. Utwardzać w lampie UV 2 min. 3,5 ml..
109.00 zł
Żel jednofazowy UV różowy gęsty Starlite 30 ml
-43 %
Producent: Star Nail
Żel jednofazowy UV różowyŻel UV Starlite #1 na świecie od 1983Żel samopoziomujący sprawia, że praca na nim jest jeszcze łatwiejsza i z płynnością pozwala wymodelować krzywą C. Jednofazowy, kwasowy, o bardzo dobrej przyczepności. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub s..
79.00 zł 139.00 zł
Producent: Star Nail
Pomoże ci zadbać o piękno naturalnych paznokci. Wzbogacony związkami wapnia które głęboko wnikają w płytkę paznokcia, wzmacnia i chroni przed pękaniem i rozdwajaniem!..
119.00 zł
Żel nabłyszczający nawierzchniowy Top Coat Universal Star Nail 15 ml
-29 %
Producent: Star Nail
Universal Top Coat - Rewelacyjny żel nabłyszczający do wszystkich hybryd na rynku!Doskonały, nabłyszczający żel nawierzchniowy stworzony do każdego systemu hybrydowego (żeli, lakierów, soak off). Kompatybilny ze wszystkimi markami!Nadaje wysoki połysk, tworzy solidną warstwę ochronną odpor..
49.00 zł 69.00 zł
Producent: Star Nail
Żel nabłyszczający UV Universal Top Coat Doskonały nabłyszczający żel nawierzchniowy stworzony do każdego systemu hybrydowego (żeli, lakierów, soak off), kompatybilny ze wszystkimi markami na rynku! Nadaje wysoki połysk, tworzy solidną warstwęochronną odporną na zarysowania, pęknięcia..
39.00 zł
Żel różowy AcryGel 30 ml
-34 %
Producent: Star Nail
Żel różowy do łączenia z Acrygelem - pudrem różowym. Nowatorska metoda polegająca na łączeniu pudru do acrygelu z żelem do acrygelu pozwalająca uzyskać twardość akrylu i elastyczność żelu. Przeznaczony do przedłużania płytki paznokci za pomocą tipsa lub szablonu oraz do zastosowania na naturalną pł..
79.00 zł 119.00 zł
Żel UV jednofazowy bezbarwny gęsty Starlite 30 ml
-43 %
Producent: Star Nail
Żel UV Starlite #1 na świecie od 1983 Żel  bezbarwny średnio-gęsty Starlite stworzony właśnie dla Ciebie. Samopoziomujący żel sprawia, że praca na nim jest jeszcze łatwiejsza i z płynnością pozwala wymodelować krzywą C. Jednofazowy, kwasowy, o bardzo dobrej przyczepności. Przeznaczony..
79.00 zł 139.00 zł
Producent: Star Nail
Żel UV jednofazowy bezbarwny gęsty Starlite 60 mlDuża pojemność w rewelacyjnej cenie!Żel samopoziomujący, jednofazowy. Nadaje się na tips i na formę. Bardzo elastyczny i klarowny, łatwy w pracy.Pojemność: 60 ml..
129.00 zł
Żel UV jednofazowy bezbarwny Starlite 30 ml x 3 szt
-43 %
Producent: Star Nail
STAR NAIL - Promocja Żel Starlite bezbarwny gęsty 30 ml x 3 szt Żel UV Starlite #1 na świecie od 1983 Żel  bezbarwny średnio-gęsty Starlite stworzony właśnie dla Ciebie. Samopoziomujący żel sprawia, że p..
159.00 zł 278.00 zł
Producent: Star Nail
Żel UV jednofazowy różowy gęsty StarliteDuża pojemność w rewelacyjnej cenie!Żel samopoziomujący, jednofazowy. Nadaje się na tips i na formę. Bardzo elastyczny i klarowny, łatwy w pracy.Pojemność: 60 ml..
129.00 zł
Wyświetlono: 1 do 17 z 17 (1 stron)