Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Lampy UV, LED

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt przesyłką kurierską Pocztex 48.

Szukasz najnowocześniejszych rozwiązań do swojego gabinetu kosmetycznego? W ramach oferty naszej hurtowni, możesz wyposażyć swoje miejsce pracy w lampy UV i LED, które będą idealne podczas zabiegów manicure i pedicure.


Dzięki naszym sprawdzonym urządzeniom, każdy z Was będzie mógł zadbać o rozszerzenie swojej oferty. W końcu coraz więcej osób decyduje się na założenie tak zwanych hybryd, które zapewniają świetny wygląd paznokci przez kilka tygodni.


Wyposażenie Waszego salonu w lampy UV i LED sprawi, że zaczną pojawiać się u Was nie tylko klientki, które będą chciały utrzymać ładny kolor na paznokciach podczas pracy i codziennych obowiązków, ale również osoby poszukujące wyjątkowego rozwiązania na okazje, takie jak śluby, przyjęcia czy ważne spotkania.


Oczywiście, nasze produkty to również świetne rozwiązania dla tych z Was, którzy są niezadowoleni z poprzedniego urządzenia do manicure i pedicure. Dzięki naszym propozycjom wymienicie poprzednie, niesprawdzające się narzędzia na nowe, wydajne modele!

Lampa UV LED 28W biała
Chwilowo brak
Lampa posiada cztery tryby pracy- 30sek., 60sek., 90sek. oraz tryb ciągły. Poza dwoma, standardowymi świetlówkami UV, urządzenie posiada 50 diod LED, które wpływają pozytywnie na pracę lampy, charakteryzują się bardzo długą żywotnością l oraz przyspieszają pracę. Dodatkowo wysuwany spód umożliwia z ..
115.00 zł
Wyświetlono: 1 do 1 z 1 (1 stron)