Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Akcesoria

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Profesjonalne flizelinowe paski do depilacji z bardzo dobrej jakości surowca. Wytrzymałe, nie zrywają się. Idealnie dopasowują się do ciała.Opakowanie: 100 sztukWymiary listka: szerokość: 7cm, długość 20cm (+-5%)..
7.00 zł
Paski do depilacji flizelinowe z bardzo dobrej jakości surowca pochodzenia włoskiego. Wytrzymałe, nie zrywają się. Idealnie dopasowują się do ciała...
26.00 zł
Podgrzewacz do wosku w puszce o pojemności 800 ml.Urządzenie  do podgrzewania wosku do depilacji w puszkach.Podgrzewacz jest bezpieczny, oraz łatwy w obsłudze, charakteryzuje się krótkim czasem rozgrzewania wosku.Może być wykorzystany użytku profesjonalnego i domowego.Dane techniczne:- moc..
189.00 zł
Łatwy w użyciu podgrzewacz do wosku w puszkach, włoskiej marki Xanitalia. Posiada regulację temperatury podgrzania. Dzięki swojej technologii szybko rozgrzewa wosk i utrzymuje go w stałej temperaturze. Pojemność 800ml.Dostępny w białym kolorze z niebieską pokrywką.Sposób użycia:Do podgrzewacza wkład..
209.00 zł
Podgrzewacz DUO na dwa wkłady ( aplikatory ) z woskiem 100 ml.Urządzenie  do podgrzewania wkładów ( aplikatorów ) woskowych do depilacji.Podgrzewacz jest bezpieczny i jednocześnie łatwy w obsłudze, charakteryzuje się krótkim czasem rozgrzewania wosku.Bardzo dobrze sprawdza się do użytku w salon..
99.00 zł
Producent: ProfKos
Drewniane, profesjonalne szpatułki kosmetyczne  przeznaczone do aplikacji wosku.Wymiar: 134x10 mmIlość w opakowaniu: 100 szt..
8.00 zł
Producent: ProfKos
Drewniane, profesjonalne szpatułki kosmetyczne  przeznaczone do aplikacji wosku.Wymiar: 148x18 mmIlość w opakowaniu: 100 szt..
8.00 zł
Szpatułki drewniane do depilacji 94x9 mm 100 szt
Chwilowo brak
Producent: ProfKos
Drewniane, profesjonalne szpatułki kosmetyczne  przeznaczone do aplikacji wosku.Wymiar: 94x9 mmIlość w opakowaniu: 100 szt..
8.00 zł
WOSKOWANIE - ZESTAW DO DEPILACJI QUICKEPIL PUSZKA 800-1000 ML, 175W.Zestaw zawiera :- podgrzewacz wosku w puszce QUICKEPIL 800-1000 ML, 175W- wosk w puszce azulenowy 800 ml- paski do depilacji 20 sztuk - 5 opakowań- szpatuła drewniana do nakładania wosku - 5 sztPodgrzewacz do wosku twardego ora..
223.00 zł
Antycelulitowy masażer CeluStoper HOMEDzięki CeluStoper® HOME  będziesz wykonywać zabiegi anty-cellulitowe w zaciszu domowy. Innowacyjne narzędzie do walki z tym odwiecznym wrogiem kobiet - cellulitem. Jest idealnym narzędziem do systematycznego oczyszczania skóry, poprzez usuni..
31.00 zł
 Antycelulitowy masażerWalka z celulitem może być prosta.  CeluStoper® PROFESSIONAL to innowacyjne narzędzie do walki z tym odwiecznym wrogiem kobiet - cellulitem. Jest on idealnym narzędziem do systematycznego oczyszczania skóry, poprzez usunięcie obumarłego naskórka dzięki mikr..
31.00 zł
Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)