Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Produkty do manicure IBD

Żel budujący bezbarwny LED/UV IBD 56 g
-30 %
Producent: IBD
Przeźroczysty żel budujący LED/UV - IBD HARD Builder Gel Clear 56 g. IBD Builder UV / LED - bardzo wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel ten jest produktem bezwonnym oraz nie za..
69.00 zł 99.00 zł
Żel budujący różowy LED/UV IBD 56 g
-30 %
Producent: IBD
IBD HARD Builder Gel Pink 56g LED/UV - różowy żel budujący.IBD Builder UV / LED - wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel jest bezwonny oraz nie zawiera formaldehydu i toluenu.Cza..
69.00 zł 99.00 zł
Producent: IBD
IBD FRENCH XTREME GEL BLUSH 56 g.Żel posiada odcień delikatnego różu uwydatniający naturalny kolor łoża naczyniowego. Utwardza się w 3 minuty.Profesjonalny Żel IBD Builder blush, w zakręcanym praktycznym pojemniczku. Żele IBD Xtreme charakteryzują się specjalną formułą blokującą promienie UV, zapobi..
79.00 zł
Producent: IBD
IBD LED/UV BUILDER GEL 14 g CLEAR.Bardzo wysokiej jakości żel LED/UV, krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaje się do pracy na formie i tipsie - tworzy trwałe, ultra mocne i gładkie paznokcie o wysokim połysku. Paznokcie wykonane tym żelem nie żółkną i nie tracą połysku. Przy odpowiedniej aplika..
20.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)