Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Produkty do manicure IBD

Żel budujący bezbarwny LED/UV IBD 56 g
-44 %
Producent: IBD
Przeźroczysty żel budujący LED/UV - IBD HARD Builder Gel Clear 56 g. IBD Builder UV / LED - bardzo wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel ten jest produktem bezwonnym oraz nie za..
95.00 zł 169.00 zł
Żel budujący różowy LED/UV IBD 14 g
-54 %
Producent: IBD
IBD HARD Builder Gel Pink 14 g LED/UV - różowy żel budującyIBD Builder UV / LED - wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel jest bezwonny oraz nie zawiera formaldehydu i toluenu.Cza..
30.00 zł 65.00 zł
Żel budujący różowy LED/UV IBD 56 g
-44 %
Producent: IBD
IBD HARD Builder Gel Pink 56g LED/UV - różowy żel budujący.IBD Builder UV / LED - wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel jest bezwonny oraz nie zawiera formaldehydu i toluenu.Cza..
95.00 zł 169.00 zł
Żel French Xtreme Gel Blush IBD 56 g
-34 %
Producent: IBD
IBD FRENCH XTREME GEL BLUSH 56 g.Żel posiada odcień delikatnego różu uwydatniający naturalny kolor łoża naczyniowego. Utwardza się w 3 minuty.W zależności od stanu magazynowego wysyłamy również w starych opakowaniach...
105.00 zł 159.99 zł
Producent: IBD
IBD LED/UV BUILDER GEL 14 g CLEAR.Bardzo wysokiej jakości żel LED/UV, krystalicznie przejrzysty. Znakomicie nadaje się do pracy na formie i tipsie - tworzy trwałe, ultra mocne i gładkie paznokcie o wysokim połysku. Paznokcie wykonane tym żelem nie żółkną i nie tracą połysku. Przy odpowiedniej aplika..
35.00 zł
Żel nawierzchniowy Intense Seal LED/UV IBD 14 g
-41 %
Producent: IBD
Żel  nawierzchniowy ( lakier) bez przemywania - IBD INTENSE SEAL LED/UV 14 g.Żel  wykańczający Intense Seal jest jedynym nie wymagającym przecierania żelem w warstwach wykańczających. Chroni żele, akryle i jedwab,  nadaje połysk bez polerowania. Nowa formuła LED/UV skraca czas pracy. ..
35.00 zł 59.00 zł
Żel wykończeniowy Top Coat IBD 14 ml
-36 %
Producent: IBD
Żel wykończeniowy Top Coat z serii Just Gel firmy IBD - zapewnia błyszczące wykończenie manicure hybrydowego przed długie tygodnie. Może być utwardzany w lampach LED/UV...
44.00 zł 69.00 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)