Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

IBD

Żel budujący bezbarwny LED/UV IBD 56 g
-18 %
Producent: IBD
Przeźroczysty żel budujący LED/UV - IBD HARD Builder Gel Clear 56 g. IBD Builder UV / LED - bardzo wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel ten jest produktem bezwonnym oraz nie za..
86.00 zł 105.00 zł
Żel budujący różowy LED/UV IBD 56 g
-18 %
Producent: IBD
IBD HARD Builder Gel Pink 56g LED/UV - różowy żel budujący.IBD Builder UV / LED - wysokiej klasy gęsty żel budujący o właściwościach samopoziomujących. Łatwy w opiłowaniu, bardzo elastyczny o zwiększonej przyczepności do płytki paznokcia. Żel jest bezwonny oraz nie zawiera formaldehydu i toluenu.Cza..
86.00 zł 105.00 zł
Żel French Xtreme Gel Blush IBD 56 g
-18 %
Producent: IBD
IBD FRENCH XTREME GEL BLUSH 56 g.Żel posiada odcień delikatnego różu uwydatniający naturalny kolor łoża naczyniowego. Utwardza się w 3 minuty.Profesjonalny Żel IBD Builder blush, w zakręcanym praktycznym pojemniczku. Żele IBD Xtreme charakteryzują się specjalną formułą blokującą promienie UV, zapobi..
86.00 zł 105.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)