Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Produkty do dezynfekcji Barbicide

Koncentrat do profesjonalnej dezynfekcji Barbicide
Chwilowo brak
Producent: Barbicide
Koncentrat - preparat na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej. Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli.Szerokie spektrum działaniaSkutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronk..
43.10 zł
Producent: Barbicide
Barbicide - spray do dezynfekcji  powierzchni.Skuteczna dezynfekcja powierzchniGotowy do natychmiastowego użycia płyn w spray’u do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, solariach, ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manic..
34.00 zł
Producent: Barbicide
SHIP-SHAPE jest profesjonalnym środkiem do czyszczenia dla salonów fryzjerskich - usuwa lakier do włosów z luster, foteli  oraz narzędzi fryzjerskich.SHIP-SHAPE jest perfekcyjnym  środkiem do czyszczenia urządzeń oraz narzędzi. Dzięki niemu fotele fryzjerskie, lustra, suszarki do włosów, p..
17.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)