Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Barbicide

Koncentrat do profesjonalnej dezynfekcji Barbicide
Chwilowo brak
Producent: Barbicide
Koncentrat - preparat na bazie czwartorzędowych związków amoniowych, do profesjonalnej dezynfekcji w salonach fryzjerskich, gabinetach kosmetycznych i ośrodkach odnowy biologicznej. Nie zawiera etanolu, aldehydów i fenoli.Szerokie spektrum działaniaSkutecznie niszczy wszystkie bakterie (m.in.: gronk..
43.10 zł
Producent: Barbicide
Barbicide - spray do dezynfekcji  powierzchni.Skuteczna dezynfekcja powierzchniGotowy do natychmiastowego użycia płyn w spray’u do profesjonalnej dezynfekcji powierzchni w gabinetach kosmetycznych, salonach fryzjerskich, solariach, ośrodkach SPA i fitness oraz gabinetów masażu, manic..
34.00 zł
Producent: Barbicide
SHIP-SHAPE jest profesjonalnym środkiem do czyszczenia dla salonów fryzjerskich - usuwa lakier do włosów z luster, foteli  oraz narzędzi fryzjerskich.SHIP-SHAPE jest perfekcyjnym  środkiem do czyszczenia urządzeń oraz narzędzi. Dzięki niemu fotele fryzjerskie, lustra, suszarki do włosów, p..
17.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)