Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Maski kolagenowe

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
 Złote Płatki Pod Oczy   Golden Eye PadsNowa seria produktu - użyta została  zaawansowana formuła   wspomagająca regenerację uszkodzeń skóry spowodowanych szkodliwymi czynnikami środowiska zewnętrznego a także efektami fotostarzenia oraz naturalnymi procesami starzenia ..
5.00 zł
Maska Kolagenowa do twarzy odmładzająca z drobinkami złota
Nowość
BEAUTYFACE Maska Kolagenowa do twarzy z drobinkami złota odmładzająca, poprawiająca elastyczność Przeznaczenie: skóra w średnim wieku i dojrzała, z oznakami zmarszczek, starzenia się skóry, potrzebująca intensywnej kuracji przeciwzmarszczkowej, odmładzającej, pobudzającej metabolizm i odbu..
15.00 zł
Maska Kolagenowa do twarzy odmładzająco rozświetlająca z diamentami i złotem
Nowość
Beautyface odmładzająco rozświetlająca żelowa maska kolagenowa z diamentami i złotemZabieg bankietowy polecamy na specjalne okazje i uroczystości rozświetla i regeneruje skórę!Przeznaczenie: skóra dojrzała oraz w średnim wieku z oznakami starzenia, z widocznymi zmarszczkami, potrzebująca s..
15.00 zł
Producent: URGO AESTHETICS
RETIX C Glow Booster Serum -Rozświetlające serum z witaminą C i AProfesjonalne serum zawierające 15% stężenie witaminy C oraz Granactive Retinoid® (innowacyjną, pochodną witaminy A). Zastosowane w produkcie unikalne połączenie stabilnej, etylowanej formy witaminy C, glukozydu as..
220.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)