Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

MezoPen mezoterapia mikroigłowa

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej MezoPen® NAJDOSKONALSZE W LECZENIU NIEDOSKONAŁOŚCI!
MezpPen® to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry. To mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową wymienną końcówką wyposażoną w jednorazowe igły.

MezoPen® jest całkowicie bezpieczny i pozwoli Ci na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty będą widoczne już na samym początku terapii.

Przeprowadzaj najskuteczniejsze zabiegi z użyciem MezoPen® już dziś.

Producent: OrganicSeries
Igła ( Kartridge )- mezoigły do MezoPena, DermapenaJednorazowy kartridge 12 igłowy -  sterylnie pakowany. Mezoigły do MezoPena wykonane ze stali chirurgicznej ...
15.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOlight  - jest koktajlem zabiegowym do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym wykazuje silne działanie rozjaśniające i rozświetlające. Dzięki zastosowanej trójwymiarowej matrycy stopniowe uwalnianie składników potęguje działanie hamujące tyrozynę i zmniejszają..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOmoist  - koktajl zabiegowy do mezoterapi mikroigłowej, zatrzymuje duże ilości wody w wierzchnich warstwach skóry zapewniając intensywne nawilżenie. Dodatek naturalnych składników aktywnych zapewnia działanie kojące, łagodzące podrażnienia oraz stany zapalne skóry. Ze względu na swoje uniwer..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOup jest wysoko skoncentrowanym koktajlem  do mezoterapii mikroigłowej  -  został skomponowany w oparciu o udowodnione naukowo składniki o działaniu silnie napinającym oraz liftingującym. Przywraca jędrność skóry oraz poprawia owal twarzy, remodelując ją. Poprawia keratynizację zap..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOvital  - jest koktajlem zabiegowym do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki Starannie wyselekcjonowane innowacyjne składniki zawarte w kosmetyku MEZOvital zapewniają długotrwałe działanie przeciwstażeniowe i liftingujące. Dodatkowo zastosowane związki utrzymują duże ilości wody w hydrofilow..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MezoPen, Dermapen urządzenie do mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej+ produkty gratisowe - mezoterapia mikroigłowa frakcyjnaMezoPen® to jedno z NAJDOSKONALSZYCH URZĄDZEŃ W LECZENIU NIEDOSKONAŁOŚCI!MezpPen® jest nowoczesnym urządzeniem dającym rewelacyjne efekty leczenia niedoskonałości skóry - jest t..
1090.00 zł
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)