Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

MezoPen mezoterapia mikroigłowa

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.

Urządzenie do mezoterapii mikroigłowej MezoPen® NAJDOSKONALSZE W LECZENIU NIEDOSKONAŁOŚCI!
MezpPen® to nowoczesne urządzenie dające wspaniałe efekty leczenia niedoskonałości skóry. To mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową wymienną końcówką wyposażoną w jednorazowe igły.

MezoPen® jest całkowicie bezpieczny i pozwoli Ci na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty będą widoczne już na samym początku terapii.

Przeprowadzaj najskuteczniejsze zabiegi z użyciem MezoPen® już dziś.

Producent: OrganicSeries
Mezoigła - kartridż do  MezoPena, DermapenaJednorazowy kartridż 12 igłowy do mezoterapii mikroigłowej - Mezoigły do MezoPena wykonane ze stali chirurgicznej .Kartridż z igłami jest sterylnie zapakowany, igły są w stanie nakłuć odpowiednią powierzchnię skóry ( twarz, dekolt, szyję ) i ulegają st..
15.00 zł
Koktajl zabiegowy do mezoterapi mikroigłowej Mezo Light 30 ml
Chwilowo brak
Producent: OrganicSeries
MEZOlight  - jest koktajlem zabiegowym do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym wykazuje silne działanie rozjaśniające i rozświetlające. Dzięki zastosowanej trójwymiarowej matrycy stopniowe uwalnianie składników potęguje działanie hamujące tyrozynę i zmniejszają..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOmoist  - koktajl zabiegowy do mezoterapi mikroigłowej, zatrzymuje duże ilości wody w wierzchnich warstwach skóry zapewniając intensywne nawilżenie. Dodatek naturalnych składników aktywnych zapewnia działanie kojące, łagodzące podrażnienia oraz stany zapalne skóry. Ze względu na swoje uniwer..
99.00 zł
Koktajl zabiegowy do mezoterapi mikroigłowej Mezo Up 30 ml
Chwilowo brak
Producent: OrganicSeries
MEZOup jest wysoko skoncentrowanym koktajlem  do mezoterapii mikroigłowej  -  został skomponowany w oparciu o udowodnione naukowo składniki o działaniu silnie napinającym oraz liftingującym. Przywraca jędrność skóry oraz poprawia owal twarzy, remodelując ją. Poprawia keratynizację zap..
99.00 zł
Koktajl zabiegowy do mezoterapi mikroigłowej Mezo Vital 30 ml
Chwilowo brak
Producent: OrganicSeries
MEZOvital  - jest koktajlem zabiegowym do mezoterapii mikroigłowej. Dzięki Starannie wyselekcjonowane innowacyjne składniki zawarte w kosmetyku MEZOvital zapewniają długotrwałe działanie przeciwstażeniowe i liftingujące. Dodatkowo zastosowane związki utrzymują duże ilości wody w hydrofilow..
99.00 zł
Producent: OrganicSeries
MezoPen, Dermapen urządzenie do mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej+ produkty gratisowe - mezoterapia mikroigłowa frakcyjnaMezoPen® to jedno z NAJDOSKONALSZYCH URZĄDZEŃ W LECZENIU NIEDOSKONAŁOŚCI!MezpPen® jest nowoczesnym urządzeniem dającym rewelacyjne efekty leczenia niedoskonałości skóry - jest t..
1490.00 zł
Mezoigła - kartridż do  MezoPena, DermapenaJednorazowy kartridż 36 igłowy do mezoterapii mikroigłowej - Mezoigły do MezoPena wykonane ze stali chirurgicznej.Kartridż z igłami jest sterylnie zapakowany, igły są w stanie nakłuć odpowiednią powierzchnię skóry ( twarz, dekolt, szyję ) i ulegają stę..
17.00 zł
Mezoigła - jednorazowy kartridż Nano do  MezoPena, DermapenaSterylnie zapakowany kartridż Nano igłowy, posiada certyfikat CEKartridże Nano służą do zabiegu BB Glow, usuwania zaczerwienie, odżywiania skóry i mikrotłoczenia.Kartridż z igłami jest sterylnie zapakowany, igły są w stanie nakłuć odpo..
15.00 zł
Koktajl c.prof 214 Mesoestetic Mesopeptide Solution 5 ml
Nowość
Producent: Mesoestetic
Mesoestetic Koktajl c.prof 214 MesoesteticZawiera peptydy biomimetyczne, które są substancjami naśladującymi mechanizm i efekt działania swoich naturalnych odpowiedników. Dzięki takim właściwościom koktajl daje pogrubianie skóry, wzmacnia macierz międzykomórkową i ulepsza jej strukturę.Zwiększa synt..
65.00 zł
Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)