Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Ostrzykiwanie mezoterapia igłowa i wypełniacze

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Produkowany w Stanach Zjednoczony..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów
Producent: Curamed
Curamed 1,8% Zestaw promocyjny zawiera 4 opakowania po 1,5 mlProdukt profesjonalny. Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Curamed
Curamed Beauty Line 2,5%Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Jest ..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów
Producent: Curamed
Curamed 2,5% Zestaw promocyjny zawiera 4 opakowania po 1,5 mlProdukt profesjonalny. Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego..
0.00 zł
Kwas hialuronowy usieciowany BioHyalux 1 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: BioHyalux
BioHyalux™ to usieciowany, stabilizowany kwas hialuronowy do powiększania tkanki twarzy. Jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku. Po iniekcji preparat BioHyalux naturalnie integruje się z tkanką, dodaje objętości skórze, zapewniając w ten sposób pożądaną korekcję. BioHyalux..
0.00 zł
Producent: Koru Pharma
Krem do znieczulania LeedFrost 10,56%. Zastosowanie:Preparat zalecany do stosowania przed zabiegami mezoterapii igłowej, mikroigłowej, zabiegami laserowymi w zabiegach makijażu permanentnego oraz przy wykonywaniu tatuaży.Składniki:Lidocaine 10,56%, Methyl p-Hydroxybenzoate 1,5 mg, Nie prze..
95.00 zł
BioHyalux BASIC - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
-4 %
Producent: BioHyalux
BioHyalux BASIC - ampułkostrzykawkaBioHyalux Basic - jest produktem dedykowanym do wypełnienia zmarszczek na obszarze całej twarzy. Sprawdzi się także przy korekcji owalu twarzy.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powięk..
230.00 zł 239.00 zł
Producent: BioHyalux
DEEP DERMIS - Kwas hialuronowy usieciowanyBioHyalux Deep Dermis - jest produktem dedykowanym do wypełniania głębokich zmarszczek, pozwala uzyskać długotrwałe efekty wypełniania zmarszczek.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku,..
0.00 zł
Producent: BioHyalux
BioHyalux FINE LINES - ampułkostrzykawkaBioHyalux Fine Lines - jest produktem do wypełniania płytkich zmarszczek, a także korekcji szczególnie wrażliwej doliny łez.BioHyalux™ - jest to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkank..
0.00 zł
BioHyalux LIPS - kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
-4 %
Producent: BioHyalux
BioHyalux LIPS - ampułkostrzykawkaBioHyalux Lips - jest produktem dedykowanym do zabiegów wypełniania czerwieni wargowej i korekcji konturu ust. Zapewnia naturalnie powiększone usta.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do po..
230.00 zł 239.00 zł
Mesohyal Krzem Organiczny Organic Silicon 5ml Mesohyal Krzem Organiczny Organic Silicon 5ml
Nowość
Producent: Mesoestetic
Mesohyal Krzem OrganicznyKrzem organiczny jest roztworem o działaniu regenerującym, zawierającym w składzie krzem organiczny w połączeniu z kwasem hialuronowym.Organiczny związek krzemu stanowi strukturalny budulec tkanki łącznej, poprzez stymulację fibroblastów zwiększa biosyntezę włókien kolagenu,..
29.00 zł
Zestaw do osocza bogatopłytkowegoKompleksowy zestaw do szybkiego i wygodnego pozyskiwania osocza bogatopłytkowego.Zestaw zawiera jednorazowe produkty służące do pobierania i obróbki krwi oraz do podawania uzyskanego osocza bogatopłytkowego.W skład zestawu wchodzą:- Ampułki z heparyną litową system M..
39.00 zł
Wyświetlono: 1 do 12 z 12 (1 stron)