Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Ostrzykiwanie mezoterapia igłowa i wypełniacze

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.

Nasza hurtownia to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zaopatrzyć siebie lub swój gabinet kosmetyczny w wypełniacze i inne akcesoria i preparaty, które konieczne są w przypadku, gdy jednym z zabiegów, jakie świadczymy, jest ostrzykiwanie i mezoterapia igłowa.

Czym jest mezoterapia?

Mezoterapia igłowa jest jedna z najpopularniejszych metod odnowy skóry i zabiegów estetycznych. Zabiegi mezoterapii igłowej skutecznie wygładzają zmarszczki i odsuwają w czasie proces starzenia się skóry. Zabiegi te z powodzeniem wykorzystuje się zarówno w procesie leczenia jak i w profilaktyce zdrowej i pięknej skóry.

Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod przywracania pięknego wyglądu, a polega na wprowadzeniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz bogatych w witaminy koktajli odżywczych i regenerujących.

Mezoterapia igłowa i wypełniacze - oferta hurtowni ProfKos

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, które będą niezbędne przy wszelkiego rodzaju ostrzykiwaniach. Jednym z nich jest chyba najbardziej znany i kojarzony z tego typu zabiegami kwas hialuronowy. W naszej ofercie występuje on w różnych stężeniach, jak 1,5%, 1,8% lub 2,5%. Warto jednak wspomnieć, że wiele z naszych produktów skierowanych jest wyłącznie do salonów kosmetycznych, w których profesjonalną usługę świadczą osoby posiadające odpowiednie umiejętności i uprawnienia. W sytuacji, w której w naszym systemie pojawi się zamówienie obejmujące te produkty (m.in. niektóre z proponowanych tutaj wypełniaczy), konieczna będzie weryfikacja na podstawie NIP prowadzonej działalności lub dokumentu potwierdzającego uzyskanie odpowiednich kwalifikacji.

Proponujemy zestawy promocyjne do mezoterapii igłowej oraz wypełniania, a także kremy znieczulające - z lidokainą, które mogą być użyte przed zabiegiem – wbijanie igły i wstrzykiwanie wypełniaczy w pewnych partiach ciała (jak np. twarz) może być stosunkowo nieprzyjemne.

Wypełniacze, mezoterapia igłowa, znieczulenia - proponowane marki:

  • Curamed
  • Biohyalux
  • Mesoestetic
  • Leed Frost
  • Lido-Care

Zapraszamy na zakupy!

Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Produkowany w Stanach Zjednoczony..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Curamed 1,8% Zestaw promocyjny zawiera 4 opakowania po 1,5 mlProdukt profesjonalny. Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Curamed Beauty Line 2,5%Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Jest ..
160.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Curamed 2,5% Zestaw promocyjny zawiera 4 opakowania po 1,5 mlProdukt profesjonalny. Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego..
500.00 zł
Producent: Koru Pharma
Krem do znieczulania LeedFrost 10,56%. Zastosowanie:Preparat zalecany do stosowania przed zabiegami mezoterapii igłowej, mikroigłowej, zabiegami laserowymi w zabiegach makijażu permanentnego oraz przy wykonywaniu tatuaży.Składniki:Lidocaine 10,56%, Methyl p-Hydroxybenzoate 1,5 mg, Nie prze..
84.00 zł
BioHyalux BASIC - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux BASIC - ampułkostrzykawkaBioHyalux Basic - jest produktem dedykowanym do wypełnienia zmarszczek na obszarze całej twarzy. Sprawdzi się także przy korekcji owalu twarzy.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powięk..
0.00 zł
BioHyalux DEEP DERMIS - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
DEEP DERMIS - Kwas hialuronowy usieciowanyBioHyalux Deep Dermis - jest produktem dedykowanym do wypełniania głębokich zmarszczek, pozwala uzyskać długotrwałe efekty wypełniania zmarszczek.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku,..
0.00 zł
BioHyalux FINE LINES - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux FINE LINES - ampułkostrzykawkaBioHyalux Fine Lines - jest produktem do wypełniania płytkich zmarszczek, a także korekcji szczególnie wrażliwej doliny łez.BioHyalux™ - jest to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkank..
0.00 zł
BioHyalux LIPS - kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux LIPS - ampułkostrzykawkaBioHyalux Lips - jest produktem dedykowanym do zabiegów wypełniania czerwieni wargowej i korekcji konturu ust. Zapewnia naturalnie powiększone usta.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do po..
0.00 zł
Mesohyal Krzem Organiczny Organic Silicon 5ml Mesohyal Krzem Organiczny Organic Silicon 5ml
2-3 dni
Producent: Mesoestetic
Mesohyal Krzem OrganicznyKrzem organiczny jest roztworem o działaniu regenerującym, zawierającym w składzie krzem organiczny w połączeniu z kwasem hialuronowym.Organiczny związek krzemu stanowi strukturalny budulec tkanki łącznej, poprzez stymulację fibroblastów zwiększa biosyntezę włókien kolagenu,..
27.00 zł
QT Fill Plus Aqua wypełniacz 1 ml
Nowość
QT Fill Plus Aqua ampułkostrzykawka 1 mlQT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla kosme..
0.00 zł
QT Fill Plus Deep ampułkostrzykawka 1 ml QT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla kosm..
0.00 zł
QT Fill Plus Fine wypełniacz 1 ml
Nowość
QT Fill Plus Fine kwas hialuronowy usieciowany 1 mlQT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwi..
0.00 zł
QT Fill Plus Sub-Q ampułkostrzykawka 1 mlQT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla kosmetyków p..
0.00 zł
Zestaw do osocza bogatopłytkowegoKompleksowy zestaw do szybkiego i wygodnego pozyskiwania osocza bogatopłytkowego.Zestaw zawiera jednorazowe produkty służące do pobierania i obróbki krwi oraz do podawania uzyskanego osocza bogatopłytkowego.W skład zestawu wchodzą:- Ampułki z heparyną litową system M..
39.00 zł
Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)