Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Ostrzykiwanie mezoterapia igłowa i wypełniacze

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt przesyłką kurierską Pocztex 48.

Nasza hurtownia to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chcą zaopatrzyć siebie lub swój gabinet kosmetyczny w wypełniacze i inne akcesoria i preparaty, które konieczne są w przypadku, gdy jednym z zabiegów, jakie świadczymy, jest ostrzykiwanie i mezoterapia igłowa.

Czym jest mezoterapia?

Mezoterapia igłowa jest jedna z najpopularniejszych metod odnowy skóry i zabiegów estetycznych. Zabiegi mezoterapii igłowej skutecznie wygładzają zmarszczki i odsuwają w czasie proces starzenia się skóry. Zabiegi te z powodzeniem wykorzystuje się zarówno w procesie leczenia jak i w profilaktyce zdrowej i pięknej skóry.

Mezoterapia igłowa należy do niechirurgicznych metod przywracania pięknego wyglądu, a polega na wprowadzeniu do skóry właściwej kwasu hialuronowego oraz bogatych w witaminy koktajli odżywczych i regenerujących.

Mezoterapia igłowa i wypełniacze - oferta hurtowni ProfKos

W naszej ofercie nie mogło zabraknąć produktów, które będą niezbędne przy wszelkiego rodzaju ostrzykiwaniach. Jednym z nich jest chyba najbardziej znany i kojarzony z tego typu zabiegami kwas hialuronowy. W naszej ofercie występuje on w różnych stężeniach, jak 1,5%, 1,8% lub 2,5%. Warto jednak wspomnieć, że wiele z naszych produktów skierowanych jest wyłącznie do salonów kosmetycznych, w których profesjonalną usługę świadczą osoby posiadające odpowiednie umiejętności i uprawnienia. W sytuacji, w której w naszym systemie pojawi się zamówienie obejmujące te produkty (m.in. niektóre z proponowanych tutaj wypełniaczy), konieczna będzie weryfikacja na podstawie NIP prowadzonej działalności lub dokumentu potwierdzającego uzyskanie odpowiednich kwalifikacji.

Proponujemy zestawy promocyjne do mezoterapii igłowej oraz wypełniania, a także kremy znieczulające - z lidokainą, które mogą być użyte przed zabiegiem – wbijanie igły i wstrzykiwanie wypełniaczy w pewnych partiach ciała (jak np. twarz) może być stosunkowo nieprzyjemne.

Wypełniacze, mezoterapia igłowa, znieczulenia - proponowane marki:

  • Curamed
  • Biohyalux
  • Mesoestetic
  • Leed Frost
  • Lido-Care

Zapraszamy na zakupy!

HA-LYX - biostymulator na bazie kwasu hialuronowego - mezoterapia igłowa i biostymulacjaProdukt o dużej masie cząsteczkowej (1,0 - 1,5 x 10 6 Dalton), wytwarzany przez bakterie Streptococcus equi, przygotowany w stężeniu  40 mg / 2 ml w fizjologicznym, sterylnym, biodegradowalnym i iz..
159.00 zł
Mesorelle igła iniekcyjna do mezoterapii 30G x 4mm 10sztSterylne igły jednorazowego użytku przeznaczone do mesoterapii igłowej, mikrozastrzyków i wstrzyknięć śródskórnych.Wielokrotnie ostrzone w procesie produkcji pozwala na wykonanie zabiegów bezboleśnie oraz opymalną penetrację. Igły wyprodukowano..
12.00 zł
Producent: Mesoestetic
Mesohyal Krzem OrganicznyKrzem organiczny jest roztworem o działaniu regenerującym, zawierającym w składzie krzem organiczny w połączeniu z kwasem hialuronowym.Organiczny związek krzemu stanowi strukturalny budulec tkanki łącznej, poprzez stymulację fibroblastów zwiększa biosyntezę włókien kolagenu,..
28.00 zł
QT Fill Plus Deep wypełniacz 1 ml QT Fill Plus Deep wypełniacz 1 ml
-10 %
QT Fill Plus Deep ampułkostrzykawka 1 ml QT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla kosm..
190.00 zł 210.00 zł
QT Fill Plus Fine wypełniacz 1 ml QT Fill Plus Fine wypełniacz 1 ml
-10 %
QT Fill Plus Fine kwas hialuronowy usieciowany 1 mlQT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwi..
190.00 zł 210.00 zł
QT Fill Plus Sub-Q wypełniacz 1 ml
-10 %
QT Fill Plus Sub-Q ampułkostrzykawka 1 mlQT Fill Plus jest to linia wypełniaczy skórnych na bazie kwasu hialuronowego południowokoreańskiej firmy S. Thepharm Co., Ltd., która posiada unikalną technologię w dziedzinie terapii komórkowej. Powstała, aby zapewnić kompleksowe rozwiązanie dla kosmetyków p..
190.00 zł 210.00 zł
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)