Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Akcesoria i kosmetyki od Biohyalux

BioHyalux Maska Nawilżająca z kwasem hialuronowym HA Aqua Moisturizing 3D Mask
-31 % Chwilowo brak
Producent: BioHyalux
Nawilżająca maska w płacie nasączona kwasem hialuronowym - idealna do stosowania po zabiegach medycyny estetycznejHialuronowe maski w płacie BioHyalux wykorzystują innowacyjną technologię zawierającą miniHA™- hydrolizowany hialuronian sodu, nazywany potocznie kwasem hialuronowym. Wyjątkowo niska mas..
20.00 zł 29.00 zł
BioHyalux - hialuronowa maska regenerująca 3D w płacie BioHyalux - hialuronowa maska regenerująca 3D w płacie
-31 % 2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux maska HA AQUA REPAIR 3D MASKMaska z kwasem hialuronowym w płacie wspomaga proces regeneracji skóry. Zawarty w niej kwas hialuronowy zwiększa elastyczność, poprawia wygląd oraz kondycję, jej unikalny model 3D pozwala na pokrycie twarzy i szyi.Przeznaczona jest do każdego typu cery, w tym do..
20.00 zł 29.00 zł
BioHyalux BASIC - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux BASIC - ampułkostrzykawkaBioHyalux Basic - jest produktem dedykowanym do wypełnienia zmarszczek na obszarze całej twarzy. Sprawdzi się także przy korekcji owalu twarzy.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powięk..
0.00 zł
BioHyalux DEEP DERMIS - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
DEEP DERMIS - Kwas hialuronowy usieciowanyBioHyalux Deep Dermis - jest produktem dedykowanym do wypełniania głębokich zmarszczek, pozwala uzyskać długotrwałe efekty wypełniania zmarszczek.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku,..
0.00 zł
BioHyalux FINE LINES - Kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux FINE LINES - ampułkostrzykawkaBioHyalux Fine Lines - jest produktem do wypełniania płytkich zmarszczek, a także korekcji szczególnie wrażliwej doliny łez.BioHyalux™ - jest to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do powiększania tkank..
0.00 zł
BioHyalux LIPS - kwas hialuronowy usieciowany 1 ml
2-3 dni
Producent: BioHyalux
BioHyalux LIPS - ampułkostrzykawkaBioHyalux Lips - jest produktem dedykowanym do zabiegów wypełniania czerwieni wargowej i korekcji konturu ust. Zapewnia naturalnie powiększone usta.BioHyalux™ to stabilizowany kwas hialuronowy, jeden z najlepszych kwasów usieciowanych dostępnych na rynku, do po..
0.00 zł
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)