Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Curamed

Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Produkowany w Stanach Zjednoczony..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 1,8% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny. Zestaw promocyjny zawiera 4 ampułki (3 + 1 za 1 złoty!)Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma po..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 1x1,5 ml
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny.Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma postać przezroczystego żelu. Produkowany w Stanach Zjednoc..
0.00 zł
Kwas hialuronowy 2,5% do mezoterapii Curamed Beauty Line 4x1,5 ml PROMOCJA
Tylko dla gabinetów Chwilowo brak
Producent: Curamed
Produkt profesjonalny. Zestaw promocyjny zawiera 4 ampułki (3 + 1 za 1 zł!).Producent: Curamed.Opakowanie: ampułkostrzykawka 1,5 ml + 2 igłyCuramed® jest średnio lepkim hialuronianem sodu. Jest izotoniczny, niepirogenny, nie powoduje zapaleń i podrażnień, nie jest pochodzenia zwierzęcego.Ma post..
0.00 zł
Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)