Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Cążki do paznokci

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt przesyłką kurierską Pocztex 48.

Niezależnie od tego, czy chcesz uzupełnić swój zestaw do domowego manicure, czy może wolisz zadbać o jak najlepsze wyposażenie w swoim salonie kosmetycznym, z nami zadbasz o sprawdzone i profesjonalne rozwiązania! Nasze cążki do paznokci to idealne produkty do każdego domu oraz specjalistów i specjalistek zajmujących się pielęgnacją i dbaniem o paznokcie.

W ofercie hurtowni ProfKos oferujemy szeroką gamę produktów, dzięki którym możliwe będzie jak najlepsze dopasowanie odpowiedniego rozwiązania do danego zabiegu. Nasze akcesoria występują w wielu różnych wariantach - możliwe jest znalezienie na przykład w rozmiarze 3 mm lub 5mm. Dodatkowo, możliwe jest zastosowanie odpowiednich rozwiązań do pedicure, które sprawdzą się zarówno w domu, jak i w profesjonalnym salonie.

Nasze cążki do paznokci to wykonane z odpowiednich surowców rozwiązania, które pozwolą na bezpieczne oraz komfortowe zadbanie o dłonie oraz stopy. W naszej ofercie znajdziecie również klasyczne obcinaczki, które z pewnością sprawdzą się zarówno w domu, jak i w pracy.

Cążki do skórek 2310
Chwilowo brak
Producent: Solingen
Cążki do wycinania skórek 2310 – stal nierdzewna, srebrne, karbowane, podwójna sprężyna, długość cążek 10 cm.Produkty marki Classic Manicure, wykonane są w ponad 90% z nierdzewnej stali chirurgicznej oraz kobaltowej, które zapewniają wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania...
55.00 zł
Producent: Solingen
Cążki do skórek B 310 SolingenCążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 3 lub 5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Pro Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.Nie należy cążek..
53.00 zł
Producent: Solingen
Cążki do skórek B 312 SolingenSrebrne, matowe cążki do wycinania skórek o długości 12cm.Materiał, z którego wykonane są cążki: najwyższej jakości wzbogacona, szlachetna, nierdzewna stal chirurgiczna, gwarantująca trwałość i niezawodność. Laserowa obróbka gwarantuje wytrzymałość ostrzy, bez utraty ja..
57.00 zł
Producent: Solingen
Cążki do wycinania skórek BX 400Cążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 3 lub 5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Pro Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.Nie należy cąż..
63.00 zł
Cążki do skórek Msunly Nr 8919A Cążki do skórek Msunly Nr 8919A
-7 % Chwilowo brak
Cążki do skórek Msunly Nr 8919AWysokiej jakości cążki do wycinania skórek wykonane ze stali nierdzewnej.Doskonały profil ostrza pozwalający na precyzyjne wycięcie nawet najmniejszych skórek.Aby utrzymać produkt jak najdłużej w najlepszej kondycji należy zabezpieczać ostrze dołączoną plastikową ..
26.00 zł 28.00 zł
Producent: Solingen
Cążki do skórek z zamkiem B 322 SolingenSrebrne, matowe cążki do wycinania skórek z podwójną sprężyną i zamkiem.Całkowita długość 12cm.Materiał, z którego wykonane są cążki: najwyższej jakości wzbogacona, szlachetna, nierdzewna stal chirurgiczna, gwarantująca trwałość i niezawodność. Laserowa ..
66.00 zł
Cążki cęgi do skórek D-504 - 12 mm Cążki cęgi do skórek D-504 - 12 mm
2-3 dni
Cążki cęgi do skórek D-504 ostrze 12 mmCążki do skórek - srebrne z podwójną sprężyną do przycinania skórek w obrębie paznokcia, długość ostrza 12 mm, długość całkowita 11 cm.Profesjonalne cążki do skórek wykonane ze stali chirurgicznej, można sterylizować.Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalną w..
32.00 zł
Cążki do skórek  Classic Manicure Solingen 2301 podwójna sprężyna, ostrze 4 mm Cążki do skórek  Classic Manicure Solingen 2301 podwójna sprężyna, ostrze 4 mm
2-3 dni
Producent: Solingen
Cążki do skórek  Classic Manicure 2301Cążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 4 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Classic Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.Nie n..
49.00 zł
Cążki do skórek cazki_SHUANQZ D-506 ostrze 6 mmCążki do skórek - srebrne z podwójną sprężyną, długość ostrza 6 mm, długość całkowita 11 cm.Profesjonalne cążki do skórek wykonane ze stali chirurgicznej, można sterylizować.Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalną wygodę użytkowania i ich użyteczność..
28.00 zł
Cążki do skórek 2318 Classic Manicure Solingen - srebrne, podwójna sprężyna, ostrze 3 mm Cążki do skórek 2318 Classic Manicure Solingen - srebrne, podwójna sprężyna, ostrze 3 mm
2-3 dni
Cążki do skórek Classic Manicure ostrze 3 mmCążki do skórek - srebrne z podwójną sprężyną, długość ostrza 3 mm, długość całkowta 11 cm.Wykonane ze stali nierdzewnej INOX...
70.00 zł
Cążki do skórek PRO HI TECH Cążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 3 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Classic Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania.Kolor: srebrny..
69.00 zł
Cążki do skórek ALI 5 mm
2-3 dni
Cążki do skórek ostrze 5 mmCążki z podwójną sprężyną, długość ostrza  5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkt  wykonany z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz jest odporna na procesy utleniania.Nie należy cążek pozostawiać na zbyt długi okres czas..
28.00 zł
Cążki do skórek ALI kameleon 5 mm
2-3 dni
Cążki do skórek kameleon ostrze 5 mmCążki z podwójną sprężyną, długość ostrza  5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkt  wykonany z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz jest odporna na procesy utleniania.Nie należy cążek pozostawiać na zbyt długi o..
30.00 zł
Cążki do skórek B 310-X Solingen PRO ManicureCążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 3 lub 5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Pro Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania...
53.00 zł
Cążki do skórek BX 820 Solingen ostrze 3 mm Cążki do skórek BX 820 Solingen ostrze 3 mm
-20 %
Producent: Solingen
Cążki do skórek BX 820Cążki ze schowaną sprężyną, długość ostrza 3 mm, długość całkowita 11 cm.Produkty marki Pro Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania. Laserowa obróbka gwarantuje wytrz..
44.00 zł 55.00 zł
Cążki do skórek Classic Manicure Solingen 2399 podwójna sprężyna, ostrze 3- 4 mm Cążki do skórek Classic Manicure Solingen 2399 podwójna sprężyna, ostrze 3- 4 mm
2-3 dni
Cążki do skórek Classic Manicure Solingen 2399Cążki z podwójną sprężyną, długość ostrza 3-4 mm, długość całkowita 10 cm.Produkty marki Classic Manicure Solingen, wykonane są w 100% z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz są odporne na procesy utleniania...
40.00 zł
Cążki do skórek cazki_SHUANQZ D-503 ostrze 6 mmCążki do skórek - srebrne z podwójną sprężyną, długość ostrza 6 mm, długość całkowita 11 cm.Profesjonalne cążki do skórek wykonane ze stali chirurgicznej, można sterylizować.Ergonomiczny kształt zapewnia maksymalną wygodę użytkowania i ich użyteczność..
30.00 zł
Cążki do skórek ostrze 5 mmCążki z podwójną sprężyną, długość ostrza  5 mm, długość całkowita 10 cm.Produkt  wykonany z nierdzewnej stali chirurgicznej, która zapewnia wysoką wytrzymałość oraz jest odporna na procesy utleniania.Nie należy cążek pozostawiać na zbyt długi okres czas..
30.00 zł
Cęgi  do wrastających paznokci B 879Profesjonalne narzędzie przeznaczone do precyzyjnego wycinania wrastających paznokci, a także do ich skracania. Cęgi do wrastających paznokci wykonane są z najwyższej jakości wzbogaconej, szlachetnej, nierdzewnej stali chirurgicznej o odpowiedniej g..
63.00 zł
Obcinacz do paznokci Obcinacz wykonany z bardzo wysokiej jakości stali. Urządzenie jest bardzo ostre, charakteryzuje sie dobrze wyprofilowane ostrzem w odniesieniu do płytki paznokciowej. Obcinacze dostępne w różnych kolorach i wzorach...
5.00 zł
Wyświetlono: 1 do 20 z 26 (2 stron)