Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Pilniki

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Pilnik do paznokci szary HLD - prosty 100/180 jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik wysokiej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci stylizowanych. Niezastąpione nar..
50.00 zł
Kolorowy profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Rewelacyjną jakość gwarantuje wykonanie z wysokogatunkowej gąbki, nie kruszy się na b..
3.00 zł
Profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Gradacja 240 bardzo dobrze sprawdza się w opiłowywaniu naturalnej płytki paznokcia. Rewelacyjn..
3.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)