Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Pilniki

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Pilnik do paznokci szary HLD - prosty 100/180 jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci stylizowanych. Niezbędne na..
2.30 zł
Kolorowy profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do wygładzania. Rewelacyjną jakość gwarantuje wykonanie z wysokogatunkowej gąbki, nie kruszy się na brzegach i nie od..
2.80 zł
Profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Gradacja 240 bardzo dobrze sprawdza się w opiłowywaniu naturalnej płytki paznokcia. Rewelacyjn..
2.80 zł
Pilnik blok polerka 3 stronna Pilnik blok polerka 3 stronna
Nowość
Bloczek 3 - stronny - kostka do paznokciPolerska, blok. Idealny do wstępnej obróbki masy żelowej lub akrylowej – wykorzystując gradację 100, oraz opracowania ostatniej warstwy żelu lub akrylu pod warstwę nawierzchniową nabłyszczającą - gradacja 180. Bardzo dobrze sprawdzi się również do matowieni..
2.50 zł
Pilnik blok polerka mini 50 szt
Nowość
Pilnik do paznokci blok polerka mini 50 sztPolerka ta jest czterostronnym mini blokiem do polerowania paznokci. Wysokiej jakości produkt zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytku w salonie stylizacji paznokci. Profesjonalny dwustronny bloczek - narzędzie do polerowania, szlifowania paznok..
16.00 zł
Pilnik do paznokci banan premium HLD gradacja 100/180
Nowość
 HLD Pilnik do paznokci banan  gradacja 100/180Jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci sty..
2.30 zł
Pilnik do paznokci banan premium HLD gradacja 180/240
Nowość
HLD Pilnik do paznokci banan  gradacja 180/240Jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci stylizowa..
2.30 zł
Pilnik do paznokci prosty lawendowy środek - gradacja 240/240
Nowość
Pilnik do paznokci prosty  gradacja 240/240Profesjonalny pilnik do użytku salonie stylizacji paznokci, idealny pilnik do matowienia naturalnych paznokci przed naklejeniem tipsa i nałożeniem materiału.Pilnik: czarny lawendowy środekGradacja: 240 / 240Kształt: prosty..
3.00 zł
Pilnik do paznokci prosty zielony środek gradacja 100/180
Nowość
Pilnik prosty zielony środek gradacja 100/180 Profesjonalny - wytrzymały, ostry pilnik. Można nim szybko np. skrócić sztuczne paznokcie. Idealny zarówno do żelu jak i do akrylu.   Przeznaczenie: - żel - akryl - naturalne paznokcie..
3.00 zł
Pilnik polerka do paznokci prosta 180/240
Nowość
Polerka na gąbce do paznokci prosta 180/240Wysokiej jakości dwustronna polerka, idealna zarówno do codziennego użytku domowego, jak i do profesjonalnego wykorzystania w salonie stylizacji paznokci, tak do manicure, jak i pedicure do polerowania, szlifowania i wygładzania płytki paznokcia.Niezbędne n..
2.80 zł
Pilnik polerka na gąbce banan gradacja 240/320
Nowość
Polerka na gąbce banan gradacja 240/320Profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Gradacja 240 bardzo dobrze sprawdza się w opiłowy..
2.80 zł
Pilnik polerka nabłyszczająca do paznokci 600/3000 Pilnik polerka nabłyszczająca do paznokci 600/3000
Nowość
Dwustronna polerka nabłyszczająca do paznokci 600/3000Profesjonalny pilnik - polerka na gąbce, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji -  służy do  polerowania i nabłyszczania płytki paznokcia. Wysoką jakość gwarantuje wy..
2.80 zł
Pilnik polerka SunShine łódka 100/180
Nowość
Pilnik polerka na gąbce SunShine łódka 100/180Kolorowy profesjonalny pilnik - polerka na gąbce, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do wygładznia powierzchni paznokcia. Wysoka jakość gwarant..
2.80 zł
Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)