Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Preparaty do pielęgnacja ciała i twarzy Retix – C

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.

Xylogic to marka interwencyjna, zawierająca zarówno preparaty towarzyszące zabiegom medycyny estetycznej (do użytku przez profesjonalistów) jaki i preparaty podtrzymujące efekty terapii profesjonalnej - preparaty do pielęgnacji domowej.

To wyjątkowo skuteczne preparaty do pielęgnacji twarzy i ciała stworzone w odpowiedzi na najczęściej występujące problemy skóry związane z upływem czasu - zmarszczki, pękające naczynka oraz przebarwienia.

Bezpieczeństwo i skuteczność składników aktywnych zawartych w preparatach zostały potwierdzone badaniami klinicznymi i naukowymi. Dzięki temu preparaty Xylogic są rekomendowane przez lekarzy. Linię Xylogic stworzono przy użyciu najnowocześniejszych technologii, a w procesie produkcji wykorzystano innowacyjne receptury zawierające optymalną ilość składników aktywnych.

Xylogic to nie tylko codzienna pielęgnacja, ale również doskonałe uzupełnienie i podtrzymanie efektów zabiegów medycyny estetycznej.

Xylogic koncentruje się na głównych problemach związanych ze starzeniem się skóry:

  1. popękane naczynka
  2. przebarwienia skóry
  3. zmarszczki, utrata jędrności i blasku


Krem przeciwzmarszczkowy z retinolem i witaminą C Retix.C 50 ml
-11 %
Producent: Xylogic
Retix.C  Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C Opis produktu / WskazaniaOdwodniona skóra ze zmianami barwnikowymi; zmarszczki, utrata jędrności, elastyczności, sprężystości i gęstości skóry.Przeciwzmarszczkowy krem z retinolem i witaminą C zawiera: antyoksydanty, które skutecznie ch..
127.00 zł 143.00 zł
Retix.C 4% Zestaw Intensywna terapia przeciwzmarszczkowa
Tylko dla gabinetów -15 %
Producent: Xylogic
RETIX C Zestaw -  Intensywna terapia anti-aging ( przeciwzmarszczkowa ) z kompleksem ActiCell 42% 5 zabiegów. twarz+szyja+dekolt - intensywna terapia anti-aging i redukująca niedoskonałościciało: redukcja rozstępówActiCell 42% jest to  synergistyczne działanie 3 składników : Retinol 4%+ w..
270.00 zł 318.00 zł
Retix C Meso Lab AMINO NCT50 ampułka 5ml Retix C Meso Lab AMINO NCT50 ampułka 5ml
Nowość
Retix C Meso Lab AMINO NCT50 5ml Koktajl bogaty w aminokwasy budujące białka (kolagen i elastynę), witaminy, peptydy, koenzymy i kwas hialuronowy => składniki stymulujące procesy naprawcze i produkcyjne w skórze (New Cellular Treatment) ·       23 Aminokwa..
1000000.00 zł
Retix C Meso Lab DMAE ORGANIC SILICONE ampułka 3ml
Nowość
Retix C Meso Lab DMAE ORGANIC SILICONE 3mlRetix.C Meso Lab jest linią wysoce zaawansowanych, sterylnych biostymulatorów, przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej. Bardzo bogaty skład preparatów, oparty na nukleotydach aminokwasów i peptydach oraz innych składnikach o udowodnionej skuteczności, zap..
1000000.00 zł
Retix C Meso Lab PEPTI.HYAL ampułka   5ml
Nowość
Retix.C Meso.Lab PEPTI.HYAL ampułka 5 mlBomba peptydowo-witaminiwa, zawiera 50 składników aktywnych, poprawia gęstość i jędrność skóryAmpułka PEPTI.HYAL stanowi połączenie 50 składników aktywnych, w tym peptydów bioaktywnych oraz kwasu hialuronowego o wysokim stężeniu, których synergistyczne działan..
1000000.00 zł
Retix C Meso Lab VITAMIN C.20 ampułka 5ml
Nowość
Retix C Meso Lab VITAMIN C 20% ampułkaMeso Lab jest linia wysoce zaawansowanych, sterylnych biostymulatorów, przeznaczonych do mezoterapii mikroigłowej. Bogaty skład preparatów, oparty na nukleotydach aminokwasów i peptydach oraz innych składnikach o udowodnionej skuteczności, zapewnia wielokie..
1000000.00 zł
Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)