Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Dermation TransDermalPoracja

Co to jest TransDermalPoracja:

TransDermalPoracja jest to efekt polegający na zwiększający przenikliwość błon komórkowych komórek na skutek przyłożonego napięcia elektrycznego.   Samo zjawisko w skrócie polega na powstawaniu mikro dziur w błonach komórkowych tzw. kanałów mikroporowych  - jest to zjawisko odwracalne i wymaga podania odpowiedniego napięcia. Błony komórkowe składają się z tłuszczy - lipidów. Proces otwierania w nich porów ma kilka faz. Po podaniu pierwszego impulsu o wystarczającym napięciu (impuls około 1ns,  400mv) komórka zachowuje się jak mały kondensator -- gdzie różnica potencjałów powoduje przepływ ładunku i "naładowanie" się komórki . Po osiągnięciu stanu naładowania - dochodzi do szybkich zmian w błonach komórkowych, powstaje różnica ciśnień, pory w błonach się otwierają i zasysana jest substancję do wnętrza komórki.

Dermation poprzez wytwarzanie prądu o odpowiednim przebiegu i wartości dostosowanego do potencjału poracyjnego komórek skóry wykorzystuje zjawisko transportu śródskórnego.

Urządzenie Dermation jest już dostępne u nas w hurtowni.

Dermation powstał specjalnie po to, żeby:
- skutecznie przeprowadzać zabiegi estetyczne dostarczające substancje aktywne w głąb skóry,
- zachować maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania.

Bogata gama dedykowanych programów
Zabiegi na twarz i ciało
Wprowadzanie aż do 70 ml dermokosmetyku podczas jednej sesji
Czas trwania zabiegu tylko 25 min


Dermation urządzenie do TransDermalPoracji
Tylko dla gabinetów
Producent: Beauty&SPA Expert
Dermation - Technologia TDP - TransDermalPoracji. Ekspert od widocznych efektów.Co to jest TransDermalPoracja:TransDermalPoracja jest to efekt polegający na zwiększający przenikliwość błon komórkowych komórek na skutek przyłożonego napięcia elektrycznego.   Samo zjawisko w skrócie polega n..
43900.00 zł
Producent: OrganicSeries
OrganicSeries MEZOmoist - mezoterapia bezigłowa, działanie nawilżające.MEZOmoist zawiera innowacyjną, nawilżającą formułę DERMAFLUX®, w której skład wchodzi Mocznik, Aminokwasy z drożdży, trehalozya, inozytol, tauryna i BetainaKontroluje stopień nawilżenia na poziomie komórkowym oraz przepływ wody w..
66.00 zł
Producent: OrganicSeries
MezoAcne 35 ml - OrganicSeries  działanie przeciwtrądzikowe i przeciwzapalne.Połączenie działania odpowiednio dobranych składników zapewnia doskonałe właściwości koktajlu MEZOacne. Działanie preparatu skoncentrowane jest przede wszystkim na działanie antybakteryjne, a także przyspiesza gojenie ..
66.00 zł
Producent: OrganicSeries
Zabiegowy koktajl MEZOlight wykazuje silne działanie rozjaśniające i rozświetlające dzięki wyselekcjonowanym składnikom aktywnym.Stopniowe uwalnianie składników dzięki zastosowanej trójwymiarowej matrycy potęguje działanie hamujące tyrozynę i zmniejszające syntezę melaniny...
139.00 zł
Producent: OrganicSeries
OrganicSeries MEZOvital 35 ml - mezoterapia bezigłowa, działanie przeciwzmarszczkowe.MEZOvital - przeciwstarzeniowy koktajl zabiegowy, zawiera MATRIXYL®, merystematyczne komórki z czerwonego ryżu, kompleks substancji nawilżających oraz niskocząsteczkowy kwas hialuronowy. MATRIXYL® jest lipopeptydem:..
66.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOup - ujędrniający koktajl zabiegowy,  zawiera wysoce skoncentrowany, naturalny kompleks ZIRHAFIRM® o udowodnionym działaniu napinającym i liftingującym. Stanowi synergiczne połączenie fitoekdysteroidów z Rhaponticum Carthamoides (szczodrak krokoszowaty) oraz pochodnych trójterpenowych z Ziz..
66.00 zł
Producent: OrganicSeries
MEZOcapillary - koktajl uszczelniający naczynka krwionośne.MEZOcapillary zawiera nowoczesny kompleks roślinny LEGACTIF®, który działa przeciwobrzękowo i poprawia krążenie krwi. Przeciwdziała krótko i długotrwałym zaczerwienieniom.LEGACTIF® składa się z trzech roślin:NAWŁOCI POSPOLITEJ która pop..
66.00 zł
Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)