Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Pilniki

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Pilnik do paznokci szary HLD - prosty 100/180 jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci stylizowanych. Niezbędne na..
2.30 zł
Kolorowy profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do wygładzania. Rewelacyjną jakość gwarantuje wykonanie z wysokogatunkowej gąbki, nie kruszy się na brzegach i nie od..
2.80 zł
Profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Gradacja 240 bardzo dobrze sprawdza się w opiłowywaniu naturalnej płytki paznokcia. Rewelacyjn..
2.80 zł
Bloczek 3 - stronny - kostka do paznokciPolerska, blok. Idealny do wstępnej obróbki masy żelowej lub akrylowej – wykorzystując gradację 100, oraz opracowania ostatniej warstwy żelu lub akrylu pod warstwę nawierzchniową nabłyszczającą - gradacja 180. Bardzo dobrze sprawdzi się również do matowieni..
2.50 zł
Pilnik blok polerka mini 50 szt
2-3 dni
Pilnik do paznokci blok polerka mini 50 sztPolerka ta jest czterostronnym mini blokiem do polerowania paznokci. Wysokiej jakości produkt zarówno do codziennego, jak i profesjonalnego użytku w salonie stylizacji paznokci. Profesjonalny dwustronny bloczek - narzędzie do polerowania, szlifowania paznok..
16.00 zł
 HLD Pilnik do paznokci banan  gradacja 100/180Jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci sty..
2.30 zł
HLD Pilnik do paznokci banan  gradacja 180/240Jest to marka pilników dedykowana dla kosmetyczek które cenią sobie jakość i niezawodność pracy. Profesjonalny pilnik bardzo dobrej jakości. Doskonały do codziennej pielęgnacji paznokci oraz do wygładzania powierzchni paznokci stylizowa..
2.30 zł
Pilnik do paznokci prosty  gradacja 240/240Profesjonalny pilnik do użytku salonie stylizacji paznokci, idealny pilnik do matowienia naturalnych paznokci przed naklejeniem tipsa i nałożeniem materiału.Pilnik: czarny lawendowy środekGradacja: 240 / 240Kształt: prosty..
3.00 zł
Pilnik prosty zielony środek gradacja 100/180 Profesjonalny - wytrzymały, ostry pilnik. Można nim szybko np. skrócić sztuczne paznokcie. Idealny zarówno do żelu jak i do akrylu.   Przeznaczenie: - żel - akryl - naturalne paznokcie..
3.00 zł
Polerka na gąbce do paznokci prosta 180/240Wysokiej jakości dwustronna polerka, idealna zarówno do codziennego użytku domowego, jak i do profesjonalnego wykorzystania w salonie stylizacji paznokci, tak do manicure, jak i pedicure do polerowania, szlifowania i wygładzania płytki paznokcia.Niezbędne n..
2.80 zł
Polerka na gąbce banan gradacja 240/320Profesjonalny pilnik - polerka, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do polerowania i nabłyszczania. Gradacja 240 bardzo dobrze sprawdza się w opiłowy..
2.80 zł
Dwustronna polerka nabłyszczająca do paznokci 600/3000Profesjonalny pilnik - polerka na gąbce, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji -  służy do  polerowania i nabłyszczania płytki paznokcia. Wysoką jakość gwarantuje wy..
2.80 zł
Pilnik polerka na gąbce SunShine łódka 100/180Kolorowy profesjonalny pilnik - polerka na gąbce, niezbędny w gabinecie kosmetycznym oraz torebce każdej kobiety. Posiada dwie strony o odmiennej gradacji - jedna służy do wyrównywania, druga do wygładznia powierzchni paznokcia. Wysoka jakość gwarant..
2.80 zł
Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)