Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Peptydy

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.
Peptyd z kwasem hialuronowym Derma-TACKS OrganicSeries 30 ml
Chwilowo brak
Producent: OrganicSeries
OrganicSeries Derma TACKS - peptyd z kwasem hialuronowym.Derma TACKS - jest to połączenie kwasu hialuronowego i dwóch peptydów. Produkt ten oddziaływuje na połączenie i komunikację między warstwą naskórka i skórą właściwą (DEJ = Dermal-Epidermal Junction),  wpływając na prawidłowe odżywienie sk..
79.00 zł
Tripeptyd  z kwasem hialuronowym Derma-AKE OrganicSeries 30 ml
Chwilowo brak
Producent: OrganicSeries
OrganicSeries Peptyd Derma AKE - (BOTOX-LIKE EFFECT, SNAKE VENOM) jest to rzeczywiście doskonałe połączenie kwasu hialuronowego i tripeptydu  naśladującego działanie paraliżującego peptydu znalezionego w jadzie żmii posiadającego silną zdolność do rozluźnienia skurczy mięśni. Działa szybko i po..
79.00 zł
Producent: OrganicSeries
OrganicSeries Derma TC - tripeptyd z kwasem hialuronowym.Derma TC jest to kompleks kwasu hialuronowego i trzech peptydów -  stymuluje syntezę kolagenu I i kolagenu III oraz reguluje kolagen IV, VII i XVII które są odpowiedzialne m.in. za prawidłowe połączenie skórno-naskórkowe (DEJ). Derma-TC w..
79.00 zł
Wyświetlono: 1 do 3 z 3 (1 stron)