Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

MezoPen, Dermapen - zestaw promocyjny

1090.00 zł

Ilość 
+-

MezoPen, Dermapen urządzenie do mezoterapii mikroigłowej frakcyjnej+ produkty gratisowe - mezoterapia mikroigłowa frakcyjna

MezoPen® to jedno z NAJDOSKONALSZYCH URZĄDZEŃ W LECZENIU NIEDOSKONAŁOŚCI!
MezpPen® jest nowoczesnym urządzeniem dającym rewelacyjne efekty leczenia niedoskonałości skóry - jest to mikroigłowe urządzenie frakcyjne z unikatową jednorazową wymienną końcówką ( kardrige ) wyposażoną w  igły ze stali chirurgicznej. MezoPen® jest całkowicie bezpieczny i pozwala na przeprowadzenie skutecznych zabiegów, których efekty będą widoczne już na samym początku terapii. Przeprowadzaj najskuteczniejsze zabiegi z użyciem MezoPen® już dziś.

Teraz przy zakupie urządzenia MEZOPEN - kosmetyki MEZOLINE do mezoterapii mikroigłowej w ilości 4 szt oraz

Igły ( Kartridge )- mezoigły do MezoPena w ilości 10 szt otrzymasz  za 1 zł.

  

 

MAKSYMALNA EFEKTYWNOŚĆ, PRECYZJA I BEZPIECZEŃSTWO


MezoPen® posiada unikatową zasadę działania - dzięki zautomatyzowanemu sposobowi nakłuwania skóry minimalizuje ból i dyskomfort, a jednocześnie znacznie zwiększa efektywność zabiegu i zapewnia równomierne wchłanianie się substancji aktywnych w głąb skóry.

Zabiegi z  użyciem MEZOPENA mają skuteczność porównywaln
ą do tradycyjnych terapii z laserem frakcyjnym, ale w przypadku terapii z wykorzystaniem MezoPen® czas rekonwalescencji został skrócony do niezbędnego minimum, a samo urządzenie gwarantuje precyzję nakłuć, będąc jednocześnie wyjątkowo prostym w obsłudze.

ZALETY MEZOTERAPII MIKROIGŁOWEJ MezoPen®:
STERYLNOŚĆ
- podczas zabiegu stosujesz jednorazowe igły

WYGODA - bez trudu wykonujesz na zaokrąglonych i trudno dostępnych obszarach
ELASTYCZNOŚĆ - dostosowujesz głębokość mikronakłuć do poszczególnych partii twarzy
KONTROLA - redukujesz mikrokrwawienia, ręcznie regulując prędkość ( od 250 do 7 500 nakłuć na min)
KRÓTKI CZAS LECZENIA

  Głębokość nakłuć do 0,5 mm
MezoPen® ułatwia wnikać w skórę składnikom aktywnym zawartym w kosmetyku. Ich wchłanialność wzrasta nawet do kilkuset razy.Głębokość nakłuć powyżej 1 mm
MezoPen® pobudza naturalne procesy fizjologiczne skóry, prowadząc do jej intensywnej regeneracji. Wzrasta produkcja głównych składników strukturalnych, czyli kolagenu, elastyny i kwasu chialuronowego.
Głębokość nakłuć powyżej 1,5 mm

MezoPen® zwiększa czynniki wzrostu, działając bezpośrednio poprzez płytki krwi

MezoPem® Minimalizuje efekty przypadkowego uszkodzenia skóry. W odróżnieniu od zwykłych rollerów z igłami MezoPen® nakłuwa skórę precyzyjnie od góry. Działa znacznie delikatniej i skuteczniej.

Roller   VS   MezoPen

Uważaj na podróbki typu home use. Profesjonalne urządzenie MezoPen® to 7500 obrotów na min. a nie 3000 obr/min.


  • 1 Sztuk w magazynie


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template