Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

START & REWIND - WYSOCE EFEKTYWNY ZABIEG NA CIAŁO - ZESTAW

Witamy w kolejnej generacji rewelacyjnych produktów na wyszczuplenie, celulit i ujędrnienie - Welcome to the next generation.

SYSTEM HYDRODYNAMICZNY POZWALA NA  NATYCHMIASTOWY EFEKT  REDUKCJI

Gładkie ciało a jednocześnie zgrabna sylwetka oraz jędrna, pozbawiona cellulitu skóra jest marzeniem każdej kobiety.
Dzięki zabiegom START & REWIND  oraz zachodzącej w nich synergii i specyfice działania możemy oddziaływać w radykalny sposób na poszczególne problemy estetyczne skóry, uzyskując trwałe i widoczne rezultaty.

 

START & REWIND - jest to najnowszej generacji zabieg na ciało, który cechuje bardzo duża skuteczność redukuji cellulitu oraz tkanki tłuszczowej.
Już po pierwszym zabiegu widoczna jest znaczna utrata centymetrów w obwodach (kolana, uda, biodra, brzuch oraz talia) nawet do -14 cm.
Po wprowadzeniu na polski rynek bardzo szybko zrewolucjonizował kosmetykę.
Zabieg ten  podbija świat kosmetyki we Włoszech, USA, Japonii oraz w Chinach.

START & REWIND - zabieg powstał we Włoszech w 2013 roku w laboratoriach badań i rozwoju w Veronie oraz Mediolanie.
Jest to system przeznaczony do zrewolucjonizowania  koncepcji klasycznej kosmetyki.
Turbo kosmetyki i technologia hydrodynamiczna zbiegają się  dając życie innowacyjnemu zabiegowi zapewniając wyniki na najwyższym poziomie .
Pozwól przemówić wynikom: tkanka jest stonowana , kompaktowa, widocznie zdrowsza, z wyraźnym zmniejszeniem  obwodu w centymetrach.

Metoda aplikacji: WYJĄTKOWA, BEZPIECZNA (nawet przy kruchości naczyń włosowatych)
SKUTECZNA, INNOWACYJNA (bez użycia prysznica i pocenia się).

Wiele rozwiązań: Cellulit, Luźna skóra, Retencja, Obrzęk brzucha, Zlokalizowany tłuszcz, Atonia oraz Ciężkie nogi.

ZestawSTART & REWIND zawiera:
Krem Start 500 ml + Skin Scratch Scrub 250 ml+ Oil Tech 250 ml + Rewind Lipostrong 250 ml(pielęgnacja domowa) + Pasek elastyczny + 20 opasek zaciskowych + 20 Worków HD + 5 Kart klienta + 1 Ulotka

 

 START & REWIND można znaleźć tylko w wybranych gabinetach.

 Niektóre składniki aktywne START & REWIND

 Kofeina:stymuluje drenaż oraz wydzielanie tri  glicerydów ze skutkiem lipolitycznym. (Am J Physiol  Lung Cell Mol Physiol. 2012).

 Paullinia cupana:bardziej znany jako Guarana.  Pochodne ksantyny, tak jak kofeina, wspiera drenaż i  usunięcie płynów z efektem drenującym.

 Karnityna:transportuje kwasy tłuszczowe z płynu  wewnątrzkomórkowego do mitochondriów, gdzie są  degradowane i używane do produkcji energii, co  stymuluje większe wykorzystanie tłuszczu oraz dąży do    zwiększenia metabolizmu substratów lipidowych.  Posiada efekt odchudzający (Int. J. Cosm. Sci. 2011).

 Escyna:(mieszanina saponin z nasion kasztanowca  zwyczajnego.) Ma działanie wazoprotekcyjne,  przeciwobrzękowe , przeciwwysiękowe i  przeciwutleniające. Jest użyteczna w przypadku  nagromadzenia toksyn ze względu na efekt drenujący i  detoksykujący jak również jest użyteczna do wspierania  mikrokrążenia.

 Kapsaicyna:miejscowe stosowanie kapsaicyny  ograniczya akumulację tłuszczu w tkance tłuszczowej i  może zmniejszyć stany zapalne zwiększając wrażliwość  na insulinę (Obesity 2012).

 Wąkrotka azjatycka:sprzyja odżywianiu tkanki łącznej,  poprawia krążenie krwi.

Hedera helix:zawiera bluszcz, odpowiedzialny za ochronę naczyń krwionośnych i zmniejszenie przepuszczalności. Przyczynia się również do wchłonięcia obrzęków występujących w początkowym etapie cellulitu.

Kwas Ksymenowy: zwiększa detoksykację komórek i zwiększa zdolność przeciwutleniającą, wzmacnia matrycę pozakomórkową, wzmacnia elastyczność i wytrzymałość skóry. Zmniejsza infiltrację tkanki tłuszczowej w skórze właściwej.

Pieprz długi:Jest w stanie zwiększyć biodostępność i skuteczność substancji aktywnej kiedy będzie podawany jednocześnie. (Int. J. Pharm. Res. Technol. 2011).

Olejek cynamonowy: stosowany na skórę dokonuje działania odciągającego aktywując mikrokrążenie.

Olejek cytrynowy: jest to olejek szczególnie interesujący ze względu na jego zdolność do zwiększania absorpcji kofeiny.

Olejek pomarańczowy: ma silne działanie przeciwutleniające i przeciwzapalne, aspektem szczególnie interesującym jest fakt że zwiększa czynniki endogenne przeciwutleniaczy. (Respiratory Research 2011).

Olejek rozmarynowy: ma działanie przeciwzapalne, przeciwbólowe oraz zmniejsza celulit.


  • 5 Sztuk w magazynie
  • Producent: LOVELY COSMETICS


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template