Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

 

Neutralizator Organic Series do kwasów - 200ml

149.00 zł

Ilość 
+-
NEUTRALIZUJE PH  - ŁAGODZI  -  OCZYSZCZA

Zastosowanie neutralizatora jest niezbędne po aplikacji kwasu, aby skóra odzyskała naturalne pH. Ta delikatna mieszanka naturalnych ekstraktów roślinnych skutecznie łagodzi skórę, dokładnie oczyszcza ją z pozostałości kwasu i przygotowuje do kolejnego etapu zabiegu.

Pojemność: 200 ml


  • 1 Sztuk w magazynie
  • Producent: OrganicSeries


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template