Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

Maski kolagenowe

le masque PARIS™

 

Jest to francuska firma wiodący na świecie producent wyłącznie bardzo wysokiej jakości masek na bazie kolagenu i komórek macierzystych. Firma wyposażona jest w nowoczesne laboratorium oraz profesjonalny sprzęt do produkcji kosmetyków najwyższej jakości. Wybitni specjaliści z dziedzin dermatologii, kosmetologii i chemii, opracowują unikalne technologie i receptury do zwalczania śladów, jakie pozostawia upływajacy czas na naszej skórze. Dzięki wiedzy i zapałowi, a także doskonałym warunkom do pracy, eksperci firmy Le Masque jako pierwsi zastosowali autorskie rozwiązanie OWA® (One-Way Absorption), które powoduje 10 krotnie większe odżywienie i nawodnienie skóry niż stosowanie tradycyjnych masek . Najnowsze technologie mikromolekuł oraz substancje aktywne zawarte w maskach wnikają nawet w najgłębsze warstwy skóry. Nieustannie kreuje i produkuje innowacyjne produkty tak, aby chronić naturalne piękno.


Każdy produkt zanim trafi na rynek przechodzi liczne testy jakości, aby zagwarantować użytkownikom najwyższą jakość produktów. Misją firmy jest produkcja wysokiej klasy preparatów kosmetycznych, dających trwałe i spektakularne efekty.

Układ strony:


Sortuj w/g:
Maska kolagenowa silnie nawilżająca - Ocean Blue Facial Mask

Maska kolagenowa silnie nawilżająca - Ocean Blue Facial Mask

Le Masque Paris - Maska silnie nawilżająca - Ocean Blue Facial Mask LMO ® Jest to maska o działaniu silnie nawilżającym, rozświetlającym i wzmacniającym ściany naczyń krwionośnych. Wyciąg z wodorostów morskich...
18.00 zł... więcej informacji
 Wyprzedano 
Maska kolagenowa z Kwasem Hialuronowym Hialuronic Acid Facial Mask LMA ®

Maska kolagenowa z Kwasem Hialuronowym Hialuronic Acid Facial Mask LMA ®

Le Masque Paris - Hialuronic Acid Facial Mask LMA ® Innowacyjna maseczka do twarzy -  bogata w kwas hialuronowy i naturalny kolagen morski. Zastosowanie nowatorskiego autorskiego rozwiązania OWA® (one-way absorption) znacznie...
18.00 zł... więcej informacji
 Wyprzedano 


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template