Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

 

MEDYCYNA ESTETYCZNA > MESOHYAL - Mezoterapia igłowa i mikroigłowa

Mesohyal

 

Mesohyal® Mesoestetic  to szeroka gama wysoce bezpiecznych, certyfikowanych (CE) preparatów przeznaczonych do mezoterapii igłowej. W zależności od wskazań i potrzeb pacjenta poszczególne preparaty Mesohyal® można łączyć pomiędzy sobą tworząc koktajle zabiegowe, dzięki czemu skuteczność działania terapii jest niezwykle wysoka. Wskazania do stosowania gamy Mesohyal® są różnorodne, obejmują zarówno terapie owłosionej skóry głowy, jak i procesu starzenia się skóry (twarz, szyja, dekolt, grzbiety dłoni), a także poprawę kondycji skóry na ciele (cellulit, rozstępy, wiotkość).

 

Układ strony:


Sortuj w/g:
Mesoestetic MESOHYAL NCTC 109 Unikalny kompleks rewitalizujący

Mesoestetic MESOHYAL NCTC 109 Unikalny kompleks rewitalizujący

Opakowanie: 5 x 5 ml   Unikalny kompleks biorewitalizujący oparty na bazie kwasu hialuronowego   i 44 składnikach: witaminy, aminokwasy, koenzymy i sole mineralne! Stanowi Naturalny Stymulator Wzrostu Komórkowego (New Cellular...

Zapytaj o cenę
... więcej informacji
Zapytaj o cenę
mesohyal HYALURONIC roztwór żelowy kwasu hialuronowego 3ml

mesohyal HYALURONIC roztwór żelowy kwasu hialuronowego 3ml

OPIS mesohyal HYALURONIC to czysty, sterylny roztwór żelowy kwasu hialuronowego w stężeniu 1,5% obj., zalecany jako wypełniacz do skóry, stosowany do intensywnego odmładzania i nawilżania.   POSTAĆ FARMACEUTYCZNA...

Zapytaj o cenę
... więcej informacji
Zapytaj o cenę


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template