Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
https://hurt.profkos.pl

DO CIAŁA > Depilacja/Parafina

Hurtownia kosmetyczna Prof Kos znajduje się w Rzeszowie. Nasze przedstawicielstwo handlowe obejmuje całą Polskę, bezpośrednio docieramy do klientów z południowo-wschodniej Polski. Dystrybuujemy produkty wielu renomowanych laboratoriów kosmetycznych, dzięki czemu oferujemy najwyższej klasy kosmetyki, a także sprzęt kosmetyczny, akcesoria, dezynfekcję, artykuły jednorazowego użytku.. W regularnych odstępach czasowych bezpłatnie dowozimy zamówiony towar do naszych Klientów!


Głównym profilem naszej działalności jest zaopatrywanie gabinetów kosmetycznych oraz gabinetów medycyny estetycznej, a także szkół o profilu kosmetycznym, w profesjonalne produkty renomowanych firm. Naszą misją jest dostarczanie niezbędnych produktów, dzięki którym każdy gabinet kosmetyczny będzie kompleksowo wyposażony w sprzęt i wyroby najwyższej jakości.
Oferowane przez nas produkty odznaczają się wyjątkową jakością, pochodzą od sprawdzonych producentów, wyprodukowane są z najlepszych składników idealnie zbilansowanych specjalnie dla potrzeb wymagających Klientów.


W ciągłej sprzedaży posiadamy m.in.:
- produkty medycyny estetycznej .:. - produkty pielęgnacyjne .:. - preparaty do manicure i pedicure .:.
- produkty do medelowania paznokci .:. - akcesoria kosmetyczne .:. - artykuły higieniczne .:.
- sprzęt i wyposażenie salonów kosmetycznych.


Nasza hurtownia organizuje szereg szkoleń i pokazów zabiegów, podczas których prezentujemy produkty i nowości wprowadzane na rynek polski. Organizujemy także warsztaty kosmetyczne, podczas których wykwalifikowani specjaliści przekazują swoją specjalistyczną wiedzę z zakresu kosmetologii oraz medycyny estetycznej.


Zachęcamy Państwa do kontaktu - służymy fachowym doradztwem oraz chętnie udzielamy szczegółowych informacji na temat naszej działalności. Nasz przedstawiciel umówi się z Państwem na spotkanie, podczas którego przedstawi indywidualnie przygotowaną ofertę.

Zapraszamy do współpracy!


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template