Menu
Twój koszyk
Nasz sklep używa plików cookie's zapisywanych w pamięci Twojej przeglądarki. Jest to niezbędne do prawidłowej realizacji zamówień!
Szczegółowe informacje na temat gromadzenia danych osobowych znajdziesz na TEJ STRONIE

Hyamatrix Hialuronoplastyka

Darmowa dostawa
Zamówienia w których wartość produktów przekracza 500 zł dostarczamy na nasz koszt.

INNOWACYJNA METODA ODMŁADZANIA SKÓRY! BEZINWAZYJNA HIALURONOPLASTYKA!

 „Mijają dni mijają lata…” z upływem czasu nasza skóra traci elastyczność i powstają zmarszczki. Co możemy z tym zrobić? Czy możemy zatrzymać proces starzenia się skóry? Naukowcy firmy HYAMATRIX® uczynili duży krok w kierunku rozwiązania tego problemu. Odkryli rewolucyjną metodę odmładzania skóry.

Sekret innowacji HYAMATRIX® tkwi w unikalnej kombinacji składników aktywnych: destrukturyzowanego kwasu hialuronowego i peptydów macierzowych. Składniki HYAMATRIX® są odpowiedzialne za zatrzymanie młodości skóry na długi czas, a unikalny mechanizm działania aktywuje zdolność skóry do odnowy komórkowej.

Preparaty HYAMATRIX® pozwalają na uzupełnienie bezinwazyjnych zabiegów HYAMATRIX®, które przez długi czas utrzymują swój pozytywny efekt.

W czym tkwi sekret?

W większości kremów anti-aging występuje kwas hialuronowy o rozmiarze cząsteczek, które nie są w stanie dotrzeć do głębszych warstw naskórka lub podlegają rozkładowi w ciągu kilku dni.

W preparatach HYAMATRIX® znajduje się  nanotechnologicznie destrukturyzowany kwas hialuronowy, który z łatwością przenika do głębszych warstw skóry i uzupełnia niedobór kwasu hialuronowego w przestrzeni międzykomórkowej. Peptydy macierzowe odpowiedzialne są za strukturyzację kwasu hialuronowego, blokowanie hialuronidazy, intensywną regenerację skóry, a także produkcję kolagenu i elastyny.

Preparaty HYAMATRIX® do pielęgnacji w domu pozwalają poprawić elastyczność skóry, usprawniają procesy metaboliczne, dają silny efekt liftingu i zmniejszają głębokość zmarszczek. Dzięki unikalności formuły preparaty są stanie odbudować uszkodzoną skórę, zmniejszają podrażnienia skóry, a nawet wspomagają  leczenie trądziku różowatego.

Profesjonalne preparaty anty-aging HYAMATRIX® zapewniają optymalne warunki do fizjologicznego podziału zdrowych komórek skóry, tym samym zmniejszają biologiczny wiek skóry tak długo, jak to możliwe.

HYAMATRIX® jest skuteczną alternatywą dla zabiegów inwazyjnych nie tylko dlatego, że preparaty nawilżają, spłycają zmarszczki, ale zmieniają strukturę biologiczną skóry, zapewniając tym samym długotrwałe efekty.

Preparaty HYAMATRIX® są dostępne w gabinetach współpracujących z nami. Specjaliści Hyamatrix pomogą wybrać odpowiedni zabieg oraz preparaty do pielęgnacji domowej. 

 

Podstawowe różnice pomiędzy zabiegami. Wady i zalety

 

Inwazyjne wypełnienie zmarszczek kwasem hialuronowym

HYAMATRIX bezinwazyjna hialuronoplastyka innowacyjny zabieg odmładzający

 • Odczucia podczas zabiegu
 • Bolesne, o różnym stopniu w zależności od obszaru zabiegowego
 • Przyjemne uczucie porównywalne z masażem twarzy
 • Skutki po zabiegowe
 • Często powstają obrzęki, zasinienie, zaczerwienienie od igły, które utrzymują się przez 2-5 dni
 • Możliwe zaczerwienienie skóry z powodu kontaktu z głowicą aparatu lub rękami kosmetologa. Ustępuje w ciągu 3 godzin
 • Działanie promieniowania UV po zabiegu
 • Przeciwwskazane co najmniej 2-3 dni
 • Możliwość opalania się w dzień zabiegu
 • Zabieg przed ważnym dniem
 • Nie powinno się robić ze względu na okres rehabilitacji
 • Jest idealnym zabiegiem ze względu na brak okresu rehabilitacji
 • Metoda wprowadzania kwasu hialuronowego
 • Inwazyjna
 • Nieinwazyjna, manualna i za pomocą urządzenia kosmetycznego
 • Rodzaj kwasu hialuronowego stosowanego w zabiegu
 • Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy
 • Metoda strukturyzacji, sieciowania kwasu hialuronowego
 • Kwas hialuronowy sieciowany za pomocą różnych reagentów
 • Kwas hialuronowy sieciowany w naskórku za pomocą peptydów macierzowych HYAMATRIX
 • Działanie hialuronidazy na wprowadzony kwas hialuronowy
 • Enzym hialuronidaza zaczyna rozkładać wprowadzony kwas hialuronowy, w związku z tym, konieczne są dodatkowe zabiegi korekcyjne
 • Kompleks peptydów HYAMATRIX blokuje enzym hialuronidazę, w związku z czym, kwas hialuronowy równomiernie odżywia komórki skóry

Destrukturyzowany kwas hialuronowy 2,5% Hyamatrix DH PRO 16x2 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
DH PRO Hyamatrix  destrukturyzowany kwas hialuronowy 2,5%.Opakowanie: 16 ampułek x 2,0 ml.HYAMATRIX® DH PRO - produkt zawiera destrykturyzowany kwas hialuronowy, który wpływa na ogólny stan skóry: zwiększa poziom wytwarzania kwasu hialuronowego w skórze, stymuluje proliferację i ..
0.00 zł
Dwuskładnikowy kompleks anti-age Hyamatrix TC 2x30 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
Hyamatrix® TC Dwuskładnikowy kompleks anti-age.Pojemność: 2 x 30 ml.Składnikami HYAMATRIX® Dwuskładnikowego Kompleksu anti-age są: kwas hialuronowy wzbogacony kolagenem i elastyną oraz kompleks peptydów.TC Dwuskładnikowy kompleks anti-age został stworzony aby skutecznie walczyć ze starzeniem skóry, ..
0.00 zł
Intensywny żel pod oczy Hyamatrix EG 15 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
EG Hyamatrix®  Intensywny żel do pielęgnacji pod oczy.Pojemność: 15 ml.Walka kobiet z procesem starzenia rozpoczyna się od skóry wokół oczu -  jest to obszar na którym można najwcześniej zauważyć pierwsze oznaki starzenia. Skóra traci swoją świeżość oraz pojawiają się obrzęki, cienie i dro..
0.00 zł
Krem do pelęgnacji szyi i dekoltu Hyamatrix ND 30 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
ND Hyamatrix®  Krem do pelęgnacji szyi i dekoltuPojemność: 30 mlMięśnie szyi między obojczykiem i podbródkiem są bardzo często nieaktywne w życiu codziennym, dlatego też tracą tonus i nie są w stanie utrzymać napięcia skóry powodując jej obwisanie i powstawanie zmarszczek. Skóra tej części ciał..
0.00 zł
Krem długotrwale nawilżający na dzień Hyamatrix DC 50 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
DC Hyamatrix®  Długotrwale nawilżający krem na dzieńOdwodniona skóra jest jednym z najważniejszych problemów życia miejskiego. Niekorzystne warunki środowiska, stres, wysuszanie skóry, nadmierna ekspozycja na promieniowanie UV mają negatywny wpływ na naszą skórę, czego skutkiem  są zmarszc..
0.00 zł
Krem regenerujący na noc Hyamatrix NC 50 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
NC Hyamatrix®  Regenerujący krem na noc.Krem ten jest przeznaczony do odżywienia i regeneracji suchej, zmęczonej i starzejącej się skóry. W nocy, podczas snu skóra najefektywniej przyjmuje składniki aktywne zawarte w preparatach. Bogaty skład kremu przywraca jędrność, elastyczność i miękkość. K..
0.00 zł
Maska okrzemkowa alginatowa z kwasem hialuronowym Hyamatrix AM 450 g
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
Hyamatrix - AM OKRZEMKOWA maska alginatowa z kwasem hialuronowym. Pojemność: 450g.„MASKA KAMELEON”.Wyjątkowa maska HYAMATRIX® AM maska alginatowa z kwasem hialuronowym zmieniająca kolor, zapewnia dodatkowe nawilżenie i normalizuje pracę gruczołów łojowych. Maskę tą zaleca się stosować do korekc..
0.00 zł
Serum korekcyjne z peptydem macierzowym 4% Hyamatrix CS 15 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
CS Hyamatrix® Serum korekcyjne z peptydem macierzowym 4%.Pojemność: 15 ml.Serum korekcyjne HYAMATRIX® zostało stworzone w celu widocznej korekcji zmarszczek, przywrócenia elastyczności oraz wyrównania kolorytu. Ten profesjonalny preparat przywraca napięcie tkanek, zmniejsza głębokośc istniejących zm..
0.00 zł
Serum korekcyjne z peptydem macierzowym 4% Hyamatrix RS 50 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
CS Hyamatrix®  Korekcyjne serum z peptydem macierzowym 4%.Pojemność: 50 ml.Serum korekcyjne HYAMATRIX® zostało stworzone w celu widocznej korekcji zmarszczek, przywrócenia elastyczności oraz wyrównania kolorytu. Ten profesjonalny preparat przywraca napięcie tkanek, zmniejsza głębokośc istniejąc..
0.00 zł
Serum strukturyzujące z peptydami macierzowymi 1,7% Hyamatrix SP PRO 16x2 ml
Tylko dla gabinetów
Producent: Hyamatrix
Hyamatrix® SP PRO strukturyzujące serum z peptydami macierzowymi 1,7%.Opakowanie: 16 ampułek x 2,0 ml.SP PRO HYAMATRIX®  strukturyzujące serum z peptydem macierzowym do efektywnej walki z objawami starzenia się skóry.Zawiera unikalny peptyd macierzowy HYAMATRIX®, który strukturyzuje niskoc..
0.00 zł
Wyświetlono: 1 do 10 z 10 (1 stron)