Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
http://hurt.profkos.pl

W sklepie hurtowym loginy i hasła do kont dotychczasowych klientów zarejestrowanych do dnia 20 marca 2017r. nie uległy zmianie.

Ze względu na urlop zamówienia składane w dniach 10-24.11.2017 będą realizowane od 27.11.2017

Filorga Skin Absolute 50 ml (krem z pyłem z meteorytów)

392.00 zł

 Wyprzedano 

Filorga Skin Absolute to bardzo skuteczny krem odmładzający na noc o wielokierunkowym i kompleksowym działaniu. Zawarty w formule produktu pył z meteorytów, kwas hialuronowy oraz wyciąg z alg brunatnych skutecznie zwalczają wszelkie oznaki starzenia i nadają skórze młodzieńczego blasku.

Filorga Skin Absolute - odbudowuje i regeneruje skórę podczas snu. Po przebudzeniu skóra jest wyraźnie napięta, wygładzona i intensywnie rozświetlona. Już po kilku tygodniach stosowania poprawia się jej gęstość i jakość, a zmarszczki ulegają spłyceniu natomiast przebarwienia stają się mniej widoczne a twarz odzyskuje piękny, młody i zdrowy wygląd.
  Krem Skin Absolu ma wielokierunkowe, kompleksowe działanie.

Absolutnie nowy czarny krem wzbogacony pyłem z meteorytów, kwasem hialuronowym i algami brunatnymi.

SKIN-ABSOLUTE  zwalcza wszystkie oznaki starzenia się skóry:
- zmarszczki - pył z marokańskich meteorytów i wyciąg z alg brunatnych (matrigenics i ester wacamic) aktywują 14 genów młodości skóry co pobudza ją do intensywnej regeneracji i odbudowy. Dzięki składnikom aktywnym z jadu węża o charakterze toksyny botulinowej następuje  intensywne napięcie skóry i wygładzenie zmarszczek.
- jędrność - kompleks NCTF, wysoka koncentracja peptydów kolagenowych (collaxyl) i kwas hialuronowy stymulują produkcję elementów strukturalnych skóry, czyniąc ją bardziej gęstą, jędrną i napiętą.
- blask i promienność - specjalna formuła witaminy C+++ intensywnie roświetla skórę, zapewniając jej zdrowy młodzieńczy blask i wypoczęty wygląd.
- przebarwienia - aktywne substancje rozjaśniające i wybielające ( ekstrakt z otrąb pszennych i specjalna formuła witaminy C+++ Filorga) regulują poziom barwnika w skórze i wpływają na jego równomierne romieszczenie, dzięki czemu w widoczny sposób zmniejszają rozmiar i intensywność przebarwień.

Skóra za dnia spełnia przede wszystkim funkcje ochronne. Noc wykorzystuje do regeneracji, dzięki aktywnemu działaniu 14 genów młodości skóry. SKIN-ABSOLUTE - odmładzający krem na noc z pyłem z meteorytów pochodzących z pustyni Sahara w Maroko, zwalcza wszystkie oznaki starzenia i aktywuje geny młodości skóry podczas snu.

Czarny krem SKIN-ABSOLUTE powstał w oparciu o najnowsze osiągnięcia naukowe z dziedziny medycyny estetycznej.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • 0 Sztuk w magazynie
  • Producent: FILORGA


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template