Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
http://hurt.profkos.pl

W sklepie hurtowym loginy i hasła do kont dotychczasowych klientów zarejestrowanych do dnia 20 marca 2017r. nie uległy zmianie.

Ze względu na urlop zamówienia składane w dniach 10-24.11.2017 będą realizowane od 27.11.2017

Murier Toner MP-acti+, Tonik Murier 500 ml

Murier Tonik - łagodny tonik nawilżający, utrzymujący naturalny poziom pH w naskórku. Przygotowuje skórę na lepsze wchłanianie składników czynnych.

Zawiera komórki macierzyste które posiadają zdolność do nieskończonej liczby podziałów komórkowych i samoodnawialne. Oznacza to, że mogą zastępować zniszczone lub zmienione tkanki ciała, dając najlepsze efekty regeneracji naszej skóry.


  • 3 Sztuk w magazynie
  • Producent: MURIER


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template