Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
http://hurt.profkos.pl

W sklepie hurtowym loginy i hasła do kont dotychczasowych klientów zarejestrowanych do dnia 20 marca 2017r. nie uległy zmianie.

Ze względu na urlop zamówienia składane w dniach 10-24.11.2017 będą realizowane od 27.11.2017

Kosmetyki ORGANICSERIES

MOCNE STRONY OrganicSeries

 

MAKSIMUM EFEKTÓW, MINIMUM OZDOBNIKÓW

Kosmetyki OrganicSeries zawdzięczają swoje wzmocnione działanie maksymalnemu udziałowi składników aktywnych. Dlatego w ich składzie nie znajdziesz perfum i „upiększaczy”, które mogą znacznie zmniejszać aktywne działanie produktów. Aż 98% kosmetyków OrganicSeries bazuje na hydrolatach, a nie wodzie: aby bez problemu współdziałać ze skórą i przynosić jej spektakularne efekty.

DOSTĘPNOŚĆ NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI

Profesjonalne kosmetyki, które zapewnią zauważalne efekty i przyciągną klientów z powrotem do Twojego salonu, nie muszą być drogie! OrganicSeries dba o to, aby skuteczna i przyjemna pielęgnacja była również zawsze przystępna cenowo. To dotyk natury, na który możesz sobie pozwolić zachowując pewność, że inwestujesz w najwyższą jakość przełomowej kuracji.

DOPASOWANE DO KAŻDEJ NATURY

Skóra jest bezpośrednim odzwierciedleniem organizmu – a kosmetyki OrganicSeries są starannie dopasowane do indywidualnych cech każdej skóry. Dzięki temu, kiedy zapoznasz się z tym katalogiem i poznasz całą gamę produktów, będzie Ci bardzo łatwo komponować zestawy kosmetyków idealnie odpowiadających na potrzeby Twoich klientek.

 

ORGANICZNIE NAJLEPSZE KOSMETYKI 

OrganicSeries to na rynku marka kosmetyków pielęgnacyjnych, które bazują na organicznych składnikach. Czerpie zarówno z najnowszych laboratoryjnych odkryć poprzedzonych długotrwałymi badaniami, jak też z tradycyjnych receptur znanych ludziom już od starożytności. Składniki każdego kosmetyku zostały harmonijnie skomponowane w taki sposób, aby idealnie dopasować się do potrzeb nawet najbardziej wymagającej skóry.

NATURALNIE PIĘKNA SKÓRA 

Korzystając z pielęgnacji z użyciem OrganicSeries przekonasz się, że skóra może być Twoim największym naturalnym sprzymierzeńcem. Przy odpowiedniej, troskliwej i profesjonalnej pielęgnacji przestanie być ona bowiem barierą do pokonania. To dzięki użyciu naturalnych i organicznych składników bez trudu dopasujesz każdą metodę kuracji do potrzeb skóry.

SKUTECZNOŚĆ MAMY W NATURZE 

Opatentowane, sprawdzone na drodze wieloletnich badań laboratoryjnych receptury to podstawa marki OrganicSeries. W tworzeniu coraz lepszych, naturalnych kosmetyków inspirują nas rezultaty: widzialne i trwałe efekty, które są stale potwierdzane przez profesjonalne kosmetyczki i ich zadowolone pacjentki.


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template