Nabywców hurtowych oraz klientów dokonujących zakupów na potrzeby prowadzonej działalności w zakresie usług kosmetycznych i medycyny estetycznej zapraszamy do składania zamówień na stronie:
http://hurt.profkos.pl

W sklepie hurtowym loginy i hasła do kont dotychczasowych klientów zarejestrowanych do dnia 20 marca 2017r. nie uległy zmianie.

Ze względu na urlop zamówienia składane w dniach 10-24.11.2017 będą realizowane od 27.11.2017

SZKOLENIA

Układ strony:


Sortuj w/g:
HYAMATRIX HIALURONOPLASTYKA, BIOMATRIX, HEXAMATRIX - kosmetyka przyszłości, zostań naszym ekspertem

HYAMATRIX HIALURONOPLASTYKA, BIOMATRIX, HEXAMATRIX - kosmetyka przyszłości, zostań naszym ekspertem

HYAMATRIX – kosmetyka przyszłości, zostań naszym ekspertem SZKOLENIE - ZOSTAŃ EKSPERTEM HYAMATRIX Miejsce: PROF-KOS ,RZESZÓW, UL. POWSTAŃCÓW ŚLĄSKICH 9 Data i czas:  22.10.2017 ( niedziela )  10:00-15:00...
... więcej informacji
Mezoterapia igłowa + wypełniacze + osocze - szkolenie Rzeszów

Mezoterapia igłowa + wypełniacze + osocze - szkolenie Rzeszów

Zaproszenie na szkolenie Zabiegi mezoterapii igłowej, refreshingu ust, wypełniania kwasem hialuronowym i aplikacji osocza bogatopłytkowego Dnia: 10.12.2017 ( niedziela ) Zależnie od zainteresowania istnieje możliwość przeprowadzenia...
... więcej informacji


RZĘSY W BUTELCE to natychmiastowy efekt przedłużenia i zagęszczenia rzęs, został osiągnięty dzięki zastosowaniu naturalnych mikrowłókien, które otulają Twoje rzęsy i błyskawicznie zwiększają ich objętość. W każdej buteleczce są ich miliony. Dodatkowo zamknęliśmy tam również całą moc odżywczych składników aktywnych takich jak pantenol, witamina E i naturalne ekstrakty roślinne.


KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY - właśnie tego potrzebuje Twoja skóra, aby odzyskać młodzieńczą jędrność i gładkość. Krem działa przez cały dzień i pomaga cofnąć wszystkie oznaki starzenia się skóry!


 

wabusiness template